Open/ Agron Duka: Përplasjet në protestën opozitare, spontane
03/06/2019 21:56

Agron Duka, kryetari i Partisë Agrare dhe një nga liderët e koalicionit opozitar, deklaroi në emisionin Open të Eni Vasilit se incidentet në protestën opozitare kanë ndodhur në mënyrë spontane.

Kur do ta filloni reciprocitetin dhe si? Çili pyet Kurtin nëse është i realizueshëm ky premtim
21/11 22:25
Kurti: “Shengeni Ballkanik” platformë për Jugosllavinë e Re. Ja çfarë thotë për takimin e Durrësit
21/11 22:19
“Bashkimi Kombëtar” dhe tezat e Vetëvendosjes përplasin Kurtin me analistët
21/11 22:17
Bushati: Albin Kurti po përdor gjuhën e drunjtë, po i hedh kova me ujë të ftohtë…
21/11 21:58
Ja çfarë thotë Albin Kurti për bashkimin kombetar tani që pret të veshë “kostumin e Kryeministrit”
21/11 21:58
“Lajthitje e Vetevendosjes”, Albin Kurti i përgjigjet deklaratave të kryeministrit Rama
21/11 21:51
Albin Kurti në Open: Për besë nuk i kam ndjekur zhvillimet politike në Shqipëri
21/11 21:45
Bushati-Metës: Po i thoni Shqiptarëve se votimi 5 me 0 për ju, është bërë me gjyqtarë të kapur?
20/11 16:55
Open – Akuzat e forta të Metës. “Vagabondë ndërkombëtarë, i kam përkëdhelur më shumë seç duhet”
19/11 07:12
“Pjesën më destruktive të Opozitës e kam në shtëpi”, ja çfarë thotë Meta për Kryemadhin
18/11 23:34
Rakipllari-Metës: Përplasje me Ramën keni vetëm kur ndaheni, jo kur jeni bashkë
18/11 23:33
Meta: Parlamenti shpërndahet me dekret të Presidentit. “Zgjidhje referendumi”
18/11 23:29
“Një nga 3 rrugët që i ngelet Shqiptarëve është që të marrin armët”, Meta sqaron deklaratën e fortë
18/11 23:29
Bushati i përmend Metës dorëheqjen. Meta: Po më kërkon të bëj rolin e kreut të Opozitës
18/11 23:17
Meta “zbërthen” përplasjet për Gjykatën Kushtetuese dhe ja hedh fajin Kuvendit, ndërhyn Dudushi
18/11 23:16
A ka rëndësi Gjykata Kushtetuese për të ardhmen politike të Ilir Metës? Ja si përgjigjet Presidenti
18/11 23:12
Vagabondë ndërkombetarë… I kam përkedhelur pak më shumë seç duhet, çfarë paralajmëron Meta?
18/11 22:36
Ilir Meta përmend me emra diplomatët që mbështesin Ramën. “Janë bërë lecka të Kryeministrit”
18/11 22:25
Open- Eni Vasili-Balliut: Kërko ndjesë ose të nxjerr jashtë/ Banorët përloten në studio
15/11 07:14
Denoncimi i fortë i Klevis Balliut: Sandër Lleshaj ka vjedhur toka, ja se sa
14/11 23:43