Obama rizgjidhet president
07/11/2012 23:30

Presidentit amerikan Barak Obama nuk iu desh të largohej nga Shtëpia e Bardhë. Ai do të udhëheqë Shtetet e Bashkuara edhe për katër vitet e ardhshme, me premtimin se “më e mira ende nuk ka mbërritur”.

Pakistani, “toka e dëlirësisë”. Turistët: Të thuhet e vërteta mbi këtë vend
24/04 22:51
Masakra në Sri Lanka, presidenti kërkon dorëheqjet e para të zyrtarëve
24/04 20:21
“Hajduti” i kërkon “Apple”-it një miliard USD. Studenti u arrestua gabimisht
24/04 20:20
Kim Jong-un shpreson shumë. Moska, pro “denuklearizimit” si Uashingtoni?
24/04 20:18
Kim Jong-un në Rusi, udhëtoi me trenin e blinduar
24/04 15:23
Shtëpia e Bardhë bojkoton sërish Darkën e Korrespondentëve
24/04 12:20
Netanjahu: Lartësive Golan t’i vendosim emrin “Trump”
24/04 11:13
Kim Jong-un në Rusi. Lideri koreano-verior do të takojë Putinin
24/04 10:44
Globalizohen “Kaptaan Chappal”, Louboutin frymëzohet nga kultura pakistaneze
23/04 21:13
Twitter, rriten fitimet dhe përdoruesit: Goditëm abuzimet
23/04 19:19
Putin-Kim Jong-un, takimi i parë këtë të enjte
23/04 19:16
“Sri Lanka, shpagim për Christchurchin”. Pretendimi i pabazuar i ministrit vendas
23/04 19:09
Hamburger me mish laboratori, në treg nga viti 2020
23/04 19:08
Një bebe afro-amerikane në familjen e kurorës britanike
23/04 19:04
Lindje – Perëndim/ Notre Dame- Djegia e historisë!!!!
23/04 15:05
Itali, dhjetëra emigrantë shqiptarë garojnë në zgjedhjet e majit
22/04 19:29
290 viktima nga sulmi i koordinuar në Kisha e hotele në Sri Lanka
22/04 16:05
Fjalëkalimet e cënueshme, miliona persona përdorin 123456
22/04 16:01
Premtimi që Presidenti i ri iu bëri ukrainasve: Nuk do t’ju zhgënjej kurrë
22/04 15:57
Në Venezuelën e varferuar digjen djajtë, mes tyre edhe Trump
22/04 15:51