Nostalgji: Emisioni “Cabriolet”- Premierë, 17 Mars 2020
17/03/2020 16:01

31 Mars 2020 - Emisioni “Cabriolet” 24 gusht 2009. Flavio Qarri sjell nje emision dedikuar showbizit shqiptar. Ne kete puntate prezantuesja Eralda Hitaj tregon mbi emocionet e saj qe se shpejti do te behet nene. Grupi i xhirimit i emisionit ndodhet ne sheshxhirimin e filmit te ri shqiptar “Amsterdam Express” i regjizorit Fatmir Koci. Regjizori tregon per xhirimet dhe punen me aktoret Xhejms Biberi, Blerim Destani, Olta Gixhari. Aktoret tregojne per rolet ne film. Aktorja Olta Gixhari luan ne film rolin e nje vajze lezbike. Aktori Blerim Destani flet per eksperiencen e tij me femrat. Aktori Xhejms Biberi tregon per bashkepunimin me Fatmir Kocin dhe deshiren per bashkepunime te tjera ne kinematografine shqiptare. Te pranishem ne emision jane dhe MC Kresha, Xhoi dhe Gent Bejko te cilet flasin per projektet e tyre.

Nostalgji: “E Diell” me Ismail Kadare, Premierë, 26 Maj 2020
26/05 16:00
Nostalgji: “Emisioni “Déjà Vu” me Tinka Kurti, Premierë, 19 Maj 2020
19/05 16:00
Nostalgji: “Exclusive”: Industria e modës në Shqipëri – Premierë,12 Maj 2020
12/05 16:00
Nostalgji: Emisioni “1001 Pse” -Premierë, 05 Maj 2020
05/05 16:01
Nostalgji: I ftuar në “E Diell” regjisori Dhimitër Anagnosti – Premierë, 28 Prill 2020
28/04 16:00
Nostalgji: Emisioni “Dua Vendin tim”- Premierë,14 Prill 2020
14/04 16:01
Nostalgji: “1001 Pse” – Premierë, 07 Prill 2020
07/04 16:00
Nostalgji:”Deja Vu – Aurel Plasari”, Premierë- 31 Mars 2020
31/03 16:01
Nostalgji: “1001 Pse”, Premierë, 24 Mars 2020
24/03 16:01
Nostalgji: Emisioni “Cabriolet”- Premierë, 17 Mars 2020
17/03 16:01
Nostalgji: Emisioni “Jashtë Bulevardit”: Thesari i shtetit – Premierë, 03 Mars 2020
03/03 16:00
Nostalgji:“Shqipëria Tjetër: Kryeqyteti i Luftës” Tunelet e Çorovodës, strehimi i qeverisë komuniste
25/02 16:00
Nostalgji: “Deja Vu” me Fatos Nano, Premierë, 11 Shkurt 2020
11/02 16:00
Reportazh/ Përkthyesia greke Niki Vavakula në Gjykatën e Selanikut si përkthyese e gjuhës shqipe
04/02 15:36
Nostalgji: “Cikli i dasmave shqiptare”- Dasma elbasanase, Premierë- 28 Janar 2020
28/01 16:00
Nostalgji: Vehbi Mustafa, historia e rrallë e shqiptarit që qëndroi 8 muaj në airportin e Venezuelës
07/01 16:00
Nostalgji: Kolazh me këngët e stafit të Top Channel ndër vite 2001-2018- Premierë
31/12 16:00
Nostalgji: “Shqip” Edi Rama, Fatos Lubonja,Vili Minarolli & plani rregullues i Tiranës.
10/12 16:00
Nostalgji: “Vlorajt e flamurit” – Premierë, 03 Dhjetor 2019
03/12 16:00