Një mesjavë futbolli në superiore
14/03/2018 12:48

Java e 25-të e kategorisë Superiore ofron këtë të mërkurë përballje interesante në muajt e fundit të futbollit shqiptar. Skënderbeu kryesues dhe favoriti për të fituar titullin, do të luajë në Durrës ndaj Teutës, dy skuadra me synime diametralisht të kundërta.