Një mesjavë futbolli në superiore
14/03/2018 12:48

Java e 25-të e kategorisë Superiore ofron këtë të mërkurë përballje interesante në muajt e fundit të futbollit shqiptar. Skënderbeu kryesues dhe favoriti për të fituar titullin, do të luajë në Durrës ndaj Teutës, dy skuadra me synime diametralisht të kundërta.

Vodafone, sponsor i kombëtares do mbështesë për 6 vjet ekipin kuqezi
18/03 21:36
Grumbullohet Kombëtarja, Duka mbështet vendimin e Panuçit për Strakoshën
18/03 21:24
Wake Up/ Kapiteni i kombëtares së volejbollit Husaj fiton Kupën e Francës
18/03 12:34
Partizani-Teuta, sfida për titullin!
16/03 21:47
Starova debuton nesër në Vlorë, Mustafa me statusin e “ish”-it ndaj Laçit
16/03 16:08
Publikohet lista e Kombëtares, disa emra surprizë
14/03 15:22
Kupa e Shqipërisë, shpërdoron Kukësi, Teuta feston për barazimin 2-2
12/03 20:18
Në Luginën e Preshevës, aty ku basketbolli mposht ndasitë etnike
12/03 20:17
Pragndeshja Shqipëri-Turqi, nisin përgatitje për rritjen e sigurisë
12/03 13:43
Dhuna në stadiume, Rama: 3 vite burg kush hyn në fushë
11/03 15:39
Kampionati Europian në Shqipëri dhe Kosovë?! Flet kreu i FFK
11/03 13:47
Wake Up/ FSHF: Dhuna në stadiume të bëhet vepër penale
11/03 12:33
Partizani kujton Panajot Panon. Kërkon që stadiumi i ri të marrë emrin e legjendës së futbollit
10/03 21:37
Europiani i Peshëngritjes, Kombëtarja nis grumbullimin
09/03 21:43
Presidenti i Shoqatës së Arbitrave: Pa policinë, nuk kthehemi të gjykojmë
09/03 19:44
Gjermania largon “peshat e rënda”. Kush do t’i zëvendësojë?
08/03 09:39
Dhuna në fushë, Presidenti i Kamzës kërkon falje
07/03 21:27
“Dënimi ishte si vdekje”; flet futbollisti i Kamzës
07/03 21:17
FSHF përjashton Kamzën, zbret dy kategori më poshtë
06/03 15:41
Wake Up/ Indrit Çulhaj, sportisti i 75 medaljeve, synon titullin evropianin
05/03 12:44