Një datë për negociatat me BE, PS-PD drejt konsensusit për një pakt për Europën
13/02/2018 11:02

Në Tiranë mbahet sesioni i parë i takimit të 12-të i KPSA BE-Shqipëri nën drejtimin e Monica Macovei, kryetare e delegacionit të PE dhe Taulant Ballës, kryetari i delegacionit shqiptar. “Partitë politike duhet të jenë bashkë në përpjekjet për integrim”, theksoi Monica Macovei gjatë takimit të Komisionit Parlamentar të Stabilizim-Asociimit.

Rimbursimi i TVSH-së, Ahmetaj: Përfitojnë fermerët e regjistruar
20/05 15:51
Çështja ‘Xhafaj’, Paloka: Rama kërkon të mbyllë hetimet
20/05 15:46
Basha thirrje për protestë, Rama: Shqiptarët do gjykojnë
19/05 20:28
PD, debat me myftiun e Tiranës: Vegël e Ramës
19/05 20:17
Duka: Vendi drejt zgjedhjeve të parakohshme
19/05 12:39
Rama: PD manipuloi! Detajet janë çështje të prokurorisë
18/05 20:31
Basha fton popullin në protestë
18/05 15:07
“Xhafaj”, Rama këmbëngul: Sabotim i mirëfilltë i opozitës, ministri nuk largohet
18/05 14:49
Alibeaj: Gazetarët përgjuan Agron Xhafajn
18/05 14:42
Dëshmitari X zbulon identitetin: Agroni më la në baltë
17/05 20:58
Përgjimet, Balla: Skema mafioez të PD. Dëshmitari, një mashtrues i rëndomtë
17/05 20:21
PD bllokon Kuvendin, Basha: Policia përndjek dëshmitarin
17/05 15:27
Audio-përgjimi, Basha: Terror policor ndaj dëshmitarit X dhe familjes së tij
17/05 12:25
Vettingu do të rrëzonte Fatmir Xhafajn
17/05 09:24
Ekstremistët grekë mblidhen në Bularat, rikthejnë tezat e Vorio Epirit
16/05 23:54
Basha: Rama mbron Xhafajn si Tahirin dhe të tjerët! Audio-përgjimi është autentik
16/05 21:21
Fatmir Xhafaj: Audio-përgjimi, sajesë! Po shantazhohem nga interesat e krimit! Prokuroria të hetojë
16/05 21:19
Protestë para ministrisë së Brendshme, opozita kërkon dorëheqjen e Xhafës
16/05 15:15
Rama: Xhafaj do qëndrojë. Përgjimi, mashtrim destabilizues
16/05 12:18
Analistët: Xhafaj të dorëhiqet!
15/05 20:24