Nisma, Veliaj: Nga janari, 70 dokumente në e-kioskë
07/12/2017 15:35

Qytetarët e Tiranës do të marrin më lehtë dhe më shpejt dokumentet zyrtare që u nevojiten. Duke filluar nga muaji janar, Bashkia e Tiranës do të lëshojë rreth 70 dokumente në një kioskë, ku qytetarët, ashtu sikurse veprojnë në një bankomat, do të mund të printojnë dokumentet e tyre zyrtare pa pritur në radhë.

Detektiv privat partnerit, si e provoi tradhtinë 28-vjeçarja
18/02 17:22
Domatet e dimrit, fermerët e Myzeqesë: Të na sigurohet tregu për eksport
18/02 17:20
Ndryshimi i ligjit të Arsimit të Lartë, nismë nga Forumi i Pedagogëve
18/02 17:16
Bashkia mbjell 100 pemë të tjera. Nismës i bashkohen AMA dhe Ardit Gjebrea
18/02 15:49
Shkollat e reja në Tiranë, arkitekti italian shpjegon projektin
17/02 15:34
Blegtorët duan ndihmë, nuk dinë si të marrin subvencione
17/02 15:32
Pallatet e pashitura në Tiranë, Bashkia: Janë më pak. Specialistët: Ka rigjallërim të tregut
16/02 20:08
Teatri i ri Kombëtar, Veliaj: Duhet bashkëpunim, jo histeri
16/02 14:54
“Harrohet” rruga e vjetër Tiranë-Durrës, banorët protestojnë
15/02 14:42
Shkurtimi i ndihmës sociale; “Sistemi hoqi nga lista të varfërit e rremë”
14/02 20:23
Epidemia e gripit, në Fier dyshohet për viktimën e dytë
14/02 20:20
Trahana në çerdhe/ Menuja e re, ushqime të shëndetshme sipas OBSH
14/02 17:05
Epidemia e gripit, në Fier dyshohet për viktimën e dytë
14/02 15:53
Një pemë për dashurinë
14/02 15:39
Përmbytje nga Semani, probleme në fshatrat e Lushnjes
14/02 15:32
Skema e re e ndihmës ekonomike, kryetarja e Bashkisë Shkodër e konteston
14/02 11:18
60 familje rome marrin shtëpi të reja në Shkozë
14/02 10:49
Të përjashtuarit nga ndihma ekonomike, protestë në Bashkinë e Dibrës
14/02 10:32
Kukës, protestë për ndihmën sociale
13/02 14:46
Siguria në shkolla, Rama njofton nisjen e një projekti pilot
13/02 09:56