Nis shkolla për 386 mijë nxënës/ 24 mijë fëmijë shkojnë për herë të parë
16/09/2019 15:39

16 shtatori hapi dyert e shkollave për 386 mijë nxënës të sistemit parauniversitar në të gjithë Shqipërinë.

Top News – Denoncimi në ‘Fiks Fare’/ 10 mijë euro ryshfet për liçencë
03/06 12:32
Digitalb dhe policia në aksion/ Goditet rrjeti i piraterisë, arrestohen 3 persona në Tiranë
03/06 12:31
Top News – 20 raste të reja me Covid/ Në spital po trajtohen 21 të prekur
03/06 12:19
Top News – Investigimi i ‘Top Story’/ Zyrtarja pjesë e trafikut njerëzor
03/06 11:50
Një person kërcënon policinë me armë, RENEA dhe FNSH ‘zbarkojnë’ në Kamëz
03/06 11:47
Bilanci/ Infektohen 20 persona të tjerë me Covid-19 në vendin tonë, ja ku shënohen rastet e reja
03/06 11:02
Top News – Në pranga 8 persona/ Goditet rrjeti i prostitucionit
03/06 10:11
Prostitucion në Kavajë, bien në pranga dy pronarë hotelesh dhe 6 persona të tjerë
03/06 09:12
Top News – 9 orë pa ‘tym të bardhë’/ 3 ambasadorë takuan 4 negociatorët
02/06 21:42
Top News – Në kërkim nga SHBA/ Kapet shqiptari pas 7 vjet në arrati
02/06 21:41
Top News – Dëshmia e 15 vjeçares/ “Roja ka abuzuar dhe me të tjera”
02/06 19:55
Besimtarët në kishën e Laçit/ Rikthehen pas heqjes së masave kufizuese ndaj Covid-19
02/06 19:53
Trafiku i Arabëve në Shqipëri/ Pjesa 2 e Top Story. Fakte të reja, si abuzohet me lejen e qëndrimit
02/06 19:52
Durrësi, në pritje të pushuesve/ U hapën plazhet & kufijtë, por hotelet në fazën e aplikimit për leje
02/06 19:50
Pa test nuk hyn në Kosovë/ Prej dy ditësh radhë të gjata me automjete në kufi
02/06 19:43
Ikin 7 drejtorë/ Çfarë po ndodh në kadastrën e Vlorës. Dorëhiqen nga presioni i abuzimit me tokat
02/06 19:39
Top News – Takimi me pronarët/ Basha premton zgjidhje për pronat
02/06 19:21
Top News – OFL, lista e ‘zezë’/ 1300 persona me pasuri kriminale
02/06 17:28
Top News – Rivlerësimi i pronave/ Afati do shtyhet deri më 31 dhjetor
02/06 17:26
Pengesa në kufirin Kosovë-Shqipëri/ Prej dy ditësh krijohet rradhë të gjata me automjete
02/06 16:53