Ngjela: Ja me cilët politikanë duhet ta nisë SPAK. Ambasadorja amerikane garanci për drejtësinë e re
14/01/2020 09:33

Sot në Top Talk u fol për misionin dhe prioritetet e Ambasadores së re Amerikane Juri Kim në Shqipëri. Avokat Ngjela tha se Prioriteti kryesor i saj është Reforma në Drejtësi dhe ajo do të jetë një garanci e shtuar për suksesin e saj. Ngjela veçon edhe nga duhet të nisë hetimin e politikanëve SPAK-u, Prokuroria e Posaçme. Sipas Ngjelës tani të gjithë politikanët prezumohen të fajshëm dhe duhet të provojnë pafajësinë e tyre për të pastruar politikën nga të korruptuarit.

Ceremonia mortore e aktorit Xhevdet Ferri – Shqipëria Live, 17 Janar 2020
18/01 09:58
Hell’s Kitchen Albania – Sezoni 2, Best of HK, 17 Janar 2020 – Reality Show
18/01 09:58
Ftesë në 5, Klea, rreperja 10 vjeç që këndon me Sinan Hoxhën e Bes Kallakun, 16 Janar 2020, Pjesa 1
17/01 10:19
Edicioni Informativ, 16 Janar 2020, Ora 15:00 – Top Channel Albania – News – Lajme
17/01 10:19
Fiks Fare/ Një vit “Rama ik”, sot Rama u bë “mik”
17/01 10:18
Vdiq në burgun e Londrës, motra thotë nuk është vetvrasje – Shqipëria Live, 15 Janar 2020
16/01 09:14
Edicioni Informativ, 15 Janar 2020, Ora 15:00
16/01 09:03
Top Story – “Shqipja e rrezikuar” – Mbi 500 mijë fjalë të huaja, kanë deformuar gjuhën tonë
15/01 09:42
“Vezirja e Portokallisë”, kam shkuar deri në vetëvrasje. Shqipëria Live, 14 Janar 2020
15/01 09:42
Surpriza për ditëlindje, ja sa vjeç bën Ina e Per’puthen – Procesi Sportiv, 13 Janar 2020
15/01 09:41
Open- A ka pakt mes Ramës dhe Bashës për sistemin zgjedhor? Debate të forta mes të ftuarve
14/01 09:34
Fiks Fare/ Dy vjet në pension, vjehrra firmos dhe vulos në emër të nuses
14/01 09:33
Ngjela: Ja me cilët politikanë duhet ta nisë SPAK. Ambasadorja amerikane garanci për drejtësinë e re
14/01 09:33
Derviciani, fshati që refuzon shqipen – Fshatrat e Shqipërisë
13/01 09:48
Episodi i plotë: Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show
13/01 09:45
Çfarë ndodhi? Pas takimit me Antonetën, Andi i kërkon hapur takim Inës “E Diell” 12 Janar 2020
13/01 09:44
Ndaje ose Zhvishu, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show
12/01 10:30
Ghetto Geasy, karriera, jeta personale,kolegët, Shiko kush LUAN 3, 11 Janar 2020, Entertainment Show
12/01 10:29
Hell’s Kitchen Albania – Sezoni 2, Episodi 13, 10 Janar 2020, FINALE – Reality Show
11/01 10:13
Shpallet fituesi i Hell’s Kitchen Albania 2!
11/01 10:12