Në taksinë e Elvis Presley/ Por s’mund të jesh pasagjer po nuk ke dëgjuar një këngë të artistit
01/09/2019 22:16

Kjo është padyshim taksia më e veçantë që mund të keni udhëtuar ndonjëherë në kryeqytet. Me Arjanin që është i apasionuar pas këngëve të Elvis Presley.

Kërkojnë pagën e luftës! 143 punonjës të një fasonerie në Vlorë dalin në protestë
29/05 12:34
Arrestime për pirateri televizive/ Në pranga dy persona në Korçë
29/05 12:27
Top News – Vdes në spital nga një mbidozë paracetamoli nëna e dy fëmijëve
29/05 12:24
Top News – I dënuar me 15 vjet burg/ Itali, del nga qelia Moisi Habilaj
29/05 12:11
Top News – Trump, mediat sociale/ Urdhër ekzekutiv kundër tyre
29/05 12:00
Top News – Përleshjet Mineapolis/ Tubuesit djegin stacionin policor
29/05 11:57
Covid-19/ 23 raste të reja, zgjerohet harta e infektimeve
29/05 11:55
Top News – I kryen kompania shqiptare, Luksemburgu nis testime masive për Covid-19
29/05 11:26
Top News – Krimet kundër mjedisit/ Lleshaj, paralajmërimi i radhës!
29/05 11:13
Top News – Helikopterë nga Amerika/ Për kërkim-shpëtim dhe zjarret
29/05 10:55
Kërkojnë pagën e luftës! 143 punonjës të një fasonerie në Vlorë dalin në protestë
29/05 10:50
Top News – Presidenti Thaçi fton partitë që ta respektojnë vendimin e Kushtetueses
29/05 10:41
Lleshaj inspektim në lumin Drin: Nuk mund t’i shndërrojmë në kanale ujërash të zeza, do ketë gjoba
29/05 09:59
Nënshkruhet kontrata për helikopterët Black Hawk
29/05 09:56
Edicioni Informativ, 28 Maj 2020, Ora 12:00
29/05 09:17
Edicioni Informativ, 28 Maj 2020, Ora 15:00
29/05 09:16
Edicioni Informativ, 28 Maj 2020, Ora 19:00
29/05 09:16
Teknologjia në zgjedhje/ PD-LSI: Kusht identifikimi biometrik i zgjedhësve dhe drejtori i Policisë
29/05 03:18
Gjykata rrëzon Albin Kurtin,i jep të drejtën Thaçit për mandatimin e Hotit. Reagon SHBA pas vendimit
29/05 03:16
Edicioni Informativ, 29 Maj 2020, Ora 00:00
29/05 01:38