Në shtëpinë tonë/ Lëkura në stinën e ftohtë, flet ekspertja e biokozmetikës
17/01/2019 14:10

Për shkak të temperaturave shumë të ulëta, lëkura në stinën e ftohtë priret të thahet dhe të inflamohet, prandaj kërkon vëmendje dhe përkujdesje të veçantë.

Botëror i veçantë për fluturime në ambiente të mbyllura
21/04 15:22
Marinari i verbër, udhëtim pa ndalesë në Paqësor
21/04 14:20
Ballo vjeneze në Tiranë, ‘Exclusive’ tregon sonte detajet e eventit në Pallatin e Kongreseve
21/04 14:17
Altea fiton “The Voice Kids 3”
20/04 14:37
Wake Up/ Aktorja Eni Jani flet për eksperiencën e saj të parë me instagramin
19/04 12:55
Makina e së ardhmes, në Kinë po shkohet përtej mjeteve elektrike
19/04 12:11
Problemet e “Galaxy Fold”, Samsung nuk do ta shtyjë datën e lançimit
19/04 11:59
Gara për bagetën më të mirë
18/04 13:37
Në Shtëpinë Tonë/ Florian Agalliu mund kampionin xhudist Jon Vrenozin
18/04 12:02
Në Shtëpinë Tonë/ Shikoni se si i riu nga Shkodra e kthen qeramikën në art
18/04 11:55
Wake Up/ Për Ema Andrean s’është kurrë mjaftueshëm të përballesh me diktaturën
18/04 11:44
Wake Up/ Gjon’s tears, fansat shqiptar mbështetja më e madhe
18/04 11:18
Kina ndërton një bazë marsiane në shkretëtirën e Gobit
18/04 10:58
Studimi/ Kush punon më gjatë, ka më pak produktivitet
18/04 10:57
Vuajnë nga stresi, 9 në 10 meshkuj kanë ankth, pagjumësi e gastrit
17/04 13:21
Studim: Janë vërtetë të rrezikshme mbushjet dentare me amalgamë?
17/04 13:11
Wake Up/ Iljard Shaba, “Revolucion” me violonçel
17/04 12:49
Komunikim me anë të dritës?!
17/04 12:35
Instalacion me sistemin diellor në tarracën e Muzeut të Nju Jorkut
17/04 12:33
Vetitë kuruese të bimës së Kokoçelit
17/04 11:55