Në rrugën e aksidenteve; Në hyrje të Elbasanit, asnjë mbikalim për këmbësorët
08/02/2018 12:28

Në shtatë kilometër rrugë në aksin Bradashesh-Elbasan nuk ka asnjë mbi apo nënkalim për këmbësorët. E gjithë zona në hyrje të Elbasanit është shumë e populluar dhe me trafik të rënduar. Pak ditë më parë aty një grua humbi jetën ndërsa katër persona u lënduan në aksidente të ndryshme.

Plagosja e kryeredaktorit të RD, si u qëllua në protestën para Ministrisë së Brendshme
26/05 20:19
“Prokurori na kërkoi para”, akuza nga familjarët e dëshmitarit që mbahet në burg
26/05 20:17
Sa protestues pati përballë kryeministrisë?!
26/05 16:25
Durrës, helmohen punonjëset e një fasonerie
26/05 15:24
Martesa shqiptaro-serbe; Hulumtimi sot në “Gjurmë Shqiptare”
26/05 15:21
Debate për skemën e arsimit, “provime në korridor”
26/05 15:18
1500 policë për protestën, përplasja pranë ministrisë
26/05 15:08
Protestuesit: Në protestë për varfërinë
26/05 15:05
Negociatat çelen në qershor? Një dokument i Brukselit thotë të kundërtën
26/05 12:35
Pa Koment – “Pasha po vijmë”, protestuesit nisen drejt Tiranës
26/05 09:37
Pa Koment – Protesta, 1500 forca policore të angazhuara
26/05 09:28
Parashikimi i Motit 26 Maj 2018
26/05 09:09
Gjeologu i bimëve mjekësore; Trashëgimia e lënë nga gjyshja
25/05 20:18
“Miss” bixhozi; Kuotohen edhe vajzat pjesëmarrëse në spektaklin e bukurisë
25/05 20:15
Fal gjakun pas 21 vitesh; Dëshmon në Gjykatë gruaja e viktimës
25/05 20:13
Vdes një javë pas operacionit; Familjarët akuzojnë mjekun
25/05 20:12
Në rrugë gruaja e Enea Ftojit…
25/05 20:10
Padrejtësia për djalin e vrarë, Mihali kallëzon prokurorin, gjyqtarët dhe oficerin e policisë gjyqësore
25/05 20:09
Homazhet e lamtumirës për Akademik Kolec Topallin
25/05 15:42
Masat e policisë për protestën, 1500 efektivë në terren
25/05 14:51