Në pritje për të kthyer dëgjimin/ Lojëra me një tender për impiantet e dëgjimit
20/06/2019 16:36

Tenderi për impiantin koklear i cili mundëson që fëmijët që nuk dëgjojnë e për pasojë edhe nuk flasin të mund të kryejnë këto procese duket se nuk do të zhvillohet kurrë për shkak të ndërhyrjeve që kryejnë kompanitë që duhen ta realizojnë deri në komisionin e prokupimit publik.

Fiks Fare/ Shiste kumbulla buzë rrugës në këmbë, policia rrugore i bllokon makinën!
15/07 20:40
Shkarkimi i Presidentit/ Komisioni hetimor do marrë edhe ekspertizë të huaj
15/07 20:07
Tre letër-porosi nga Kosova dhe Italia/ Lidhja e trafikut të drogës mes Avdylajve, laboratorit në Has, Seferit dhe Mehmetit
15/07 20:05
Përplasja për Vaun e Dejës/ PD: Zgjedhje me fletëvotimi false
15/07 20:03
Tragjedia në kanionin e Holtës/ Në lumë u mbyt një 25 vjeçare, ndërsa sot rikthehen turistët
15/07 15:37
Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 4 të plagosur
15/07 14:39
FOTO/ Shpërthim i fuqishëm në zonën e ish-Bllokut, 3 të plagosur
15/07 14:17
Plazh edhe në Belsh/ Projekti për liqenin në mbështetje të turizmit
15/07 12:20
Fluks vizitorësh në Butrint/ Këtë vit priten më shumë vizitorë
15/07 12:14
Telefonat po na shtrembërojnë/ Pasojat e rënda në trupin e njeriut nga teknologjia
15/07 10:50
Mbytet 25-vjeçarja në kanionin e Holtës
14/07 21:51
Kalaja e Kaninës/ Supriza e polakëve që kalojnë pushimet në Vlorë
14/07 19:53
E diela në pishina/ Destinacioni i preferuar për banorët e Tiranës
14/07 19:50
Në spitale, ilaçe pranë skadencës/ KLSH zbulon “depon” me ilaçe të skaduara
14/07 19:46
Përfundon rehabilitimi i bllokut të banimit në Njësinë 2, shqetësim i hershëm i banorëve
14/07 13:59
Digitalb si Netflix/Së shpejti prezantohet investimi në teknologjinë Over the Top
14/07 12:33
Surpriza në ditëlindjen e Digitalb/ Në datat 14 dhe 15 korrik hap free si dhuratë të gjitha kanalet e platformës
14/07 12:31
Mullinjtë me ujë në Elbasan, ende në punë teknologjia e vjetër
14/07 12:23
Bujtinat e Beratit, studentja mirëpret në shtëpinë e saj turistët
14/07 12:07
Parajsa në majë të alpeve/Thethi, destinacion i pëlqyer në çdo stinë të vitit
14/07 12:05