Në ndihmë të të përmbyturve
12/01/2018 14:54

Ekipet mjekësore të forcave të armatosura vazhdojnë të kryejnë vizita tek banorët e zonave që u prekën nga përmbytjet e fillim dhjetorit të vitit të kaluar. E tillë është edhe zona e Porto Romanos në Durrës.

E frikshmë/ Aborti selektiv vret 100 milionë femra çdo vit
21/07 19:56
Bashkiakët dhurojnë gjak, i përgjigjen thirrjes së Presidentit Meta
21/07 15:35
Pyjet e Bulqizës, premtimi i Klosit : Të gjithë procedurat ligjore që kontrata të pezullohet
21/07 15:13
Pas vettingut, jo avokatë/ Amendamenti kalon të hënën për votim në Kuvend
21/07 15:06
ONM kundër kreut të Kushtetueses: Nuk siguroi dëshmi kundër hetimit nga vettingu
21/07 15:04
Peshkim në Shkumbin, të apasionuarit pas sportit më të vjetër
21/07 14:18
Gjinari mes “100 fshatrave”, turizmi malor dhe agroturizmi tërheq pushuesit
21/07 14:16
Fundjavë përvëluese, temperaturat 38 gradë. Të hënën nis shiu
20/07 22:18
Zaganjori: Respektova KPK-në, kam dokumentuar gjithçka
20/07 21:56
Infermierët me diplomë “Kristali” nuk po rilicencohen nga Urdhri i Infermierit
20/07 20:49
Pushime në mal; Në Razëm mes alpeve dhe freskisë
20/07 20:47
Në jug, më shumë të huaj. Nga Vlora në Sarandë, për detin, natyrën dhe ushqimin
20/07 20:10
Folklor në Gjirokastër, Iso-polifonia dhe vallet tërheqin turistët
20/07 16:49
Ligji për Teatrin, aktorët ankohen te Vlahutin
20/07 15:58
Tapi për shtëpitë e vjetra, aplikimet nisin në shtator
20/07 15:42
Çereku i gjyqtarëve dhe prokurorëve, të papërshtatshëm
20/07 15:04
Bombë në dyqanin e motrës së gjyqtarit të Kushtetueses
20/07 14:07
Ishin bllokuar me tender prej 5 muajsh, nis printimi i patentave
20/07 13:48
“Deklarimi i pasurisë së Rovena Gashit nuk është i saktë”
20/07 13:34
Fiket zjarri në Dhërmi. Flakët rrezikuan banesat
20/07 13:31