Në lokalin e përgjimit, afër shkollës industriale në Vlorë
17/05/2018 15:10

Lokali i Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm, Fatmir Xhafaj, ku mendohet se është realizuar përgjimi, gjë për të cilën PD ka ngritur akuzën, sot kamera e TCH ka bërë një vëzhgim, ku në këtë lokal shërbehej , dhe kishte frekuentim nga qytetarët e Vlorës.

Vetting te avokatët? Të rrëzuarit nga Vettingu, jo avokatë. Hezitim për kufizimin
23/05 20:05
Shkatërrohet shpella e stalaktiteve, u zbulua gjatë gërmimit të një guroreje
23/05 20:00
Ilaçet me rimbursim, me kusht
23/05 15:41
Matura, provimet në korridore. Udhëzimi i MAS: Për arsye sigurie
23/05 15:31
I ikën gjyshes nga kontrolli, mbytet në pishinë 3-vjeçari
23/05 15:28
Ëndrra e Tanit vazhdon! 10 vite më parë, krijuesi i Top Medias u nda nga jeta
23/05 15:26
Arratiset nga salla e gjyqit 28-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore
23/05 14:42
Pa Koment – VIDEO/ Momenti i arratisjes së 28-vjeçarit nga salla e gjyqit
23/05 13:12
Ushtari në Lushnjë tentoi të grabiste bankën
23/05 12:11
Pa Koment – Ish-ministri i Brendshëm Tahiri apelon “arrestin shtëpiak”
23/05 12:07
Pa Koment – Arratiset nga salla e gjyqit 28-vjeçari me rrezikshmëri shoqërore
23/05 11:21
Pa Koment – Kukës, trafik i rënduar në Rrugën e Kombit
23/05 10:10
Parashikimi i Motit 23 Maj 2018
23/05 09:10
Të mashtruarit nga ndërtuesi: Na morën tokën, pallati mbeti në mes
22/05 21:47
Të papunë në prag pensioni, konflikti në Fondin e Sigurimeve Shëndetësore
22/05 20:57
Art në burg; Të burgosurit, panair me krijimet brenda në qeli
22/05 20:54
Matematicieni i artë, maturanti i “Petro Ninit”, i treti në Ballkan
22/05 20:52
Notis Sfakianakis në Tiranë: Nuk i kam ofenduar kurrë shqiptarët
22/05 20:43
Kush është Ermali? Prokuroria kërkon “policin” e audiopërgjimit
22/05 19:37
Vrasësi i Artan Cukut u zbulua, urdhrat e ndalimit vijojnë
22/05 15:33