Në 21:00, Edi Rama në “Open” me Eni Vasilin
13/09/2018 20:38

Sot nis transmetimit në Top Channel emisioni i debatit politik i titulluar “Open”. Studio politike e Top Channel do të drejtohet këtë sezon nga gazetarja e njohur Eni Vasili.

Open, Lulzim Basha, të hënën ora 21:00, në Top Channel
24/09 10:55
Promo – Open, e hënë, 24 shtator
22/09 16:52
Open – “3 deri në 7 vite burg”, Kryemadhi shpjegon shkeljet e Ramës – 20/09/2018
21/09 13:59
Sonte në Top Channel, “Open”, krim dhe politikë
20/09 14:58
Open – Vetingu i politikës: Deputeti i PD shpjegon skemën – 17/09/2018 – Pj.1
18/09 15:05
Open – Spiropali: Vetingu do të realizohet nga BKH, jo nga Berisha e Basha – 17/09/2018 – Pj.2
18/09 15:05
Open – Vetingu, Salianji flet me emra: ja kush largohet nga politika – 17/09/2018 – Pj.3
18/09 15:05
Open – “Të bën çanta dy mijë euro”. Deputetët përplasen për Vetingun – 17/09/2018 – Pj.4
18/09 15:04
Open – Deputetët sherr “live” për Vettingun. “ti je vemje” “sekuestro unazave, çantave” – 17/09/2018
17/09 17:42
Edi Rama në “Open”: Korrigjimi i kufijve mund të jetë një shans historik – 13 Shtator 2018 – Pj. 1
14/09 14:23
Edi Rama në “Open” për Bashën: Është prestigjiator – 13 Shtator 2018 – Pj. 2
14/09 14:23
Edi Rama në “Open”: Godina e teatrit nuk ka asnjë vlerë – 13 Shtator 2018 – Pj. 3
14/09 14:22
Edi Rama në “Open”: Nuk kënaqem kurrë. As me punën time as të ministrave – 13 Shtator 2018 – Pj. 4
14/09 14:22
Në 21:00, Edi Rama në “Open” me Eni Vasilin
13/09 20:38
Open – Edi Rama: Vetingu i politikës, Basha do më lutet për ta takuar -13/09/2018
13/09 17:34
Të enjten nis “Open” me Eni Vasilin, i ftuari i parë Edi Rama
11/09 16:52