Ndërron jetë 3-vjeçari në Durrës, hetohet kopështi. AKU merr mostra nga ushqimi
05/04/2018 20:24

Një fëmijë 3-vjeçar ka humbur jetën në qytetin bregdetar të Durrësit, ndërsa mjekët dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e shkaqeve që çuan në vdekjen e tij.