Mushkonjat bëhen shqetësuese/ Në Shëngjin dhe Tale nuk është kryer dezinsektimi
14/07/2019 20:35

Insektet në plazhin e Shëngjinit dhe të Talës këtë vit janë kthyer në një shqetësim mjaft serioz për pushuesit pasi edhe pse jemi thuajse në fund të muajit korrik dezinsektimi nuk është kryer.

Thaçi thërret Parlamentin e ri/ Kurti takon Mustafën, ende nuk ka dakordësi për qeverinë
11/12 20:09
Edicioni Informativ, 11 Dhjetor 2019, Ora 19:30
11/12 20:07
Kujtohen të zhdukurit e komunizmit/ Mungojnë 6 mijë persona, janë ende pa një varr
11/12 19:58
Basha nuk ulet me Ramën: Jo takim për vota
11/12 19:50
Debat për ligjin e online/ Grupet e interesit kërkojnë ndryshime
11/12 19:49
Shtëpia, sigurim i detyrueshëm/ Propozohet pagesa 25 euro në vit për mbrojtjen nga tërmetet
11/12 19:47
Trump dhe Putin, liderët që admiron Erdogan
11/12 19:45
LVV dhe LDK, nuk ka marreveshje. Kurti dhe Mustafa do takohen serish
11/12 19:41
Revista “Time” shpall personin i vitit Greta Thunberg
11/12 19:30
Luigi Di Maio: Të fuqizojmë luftën kundër krimit dhe korrupsionit
11/12 19:21
Lajme WEB – Ora 19:00 – 11 Dhjetor 2019
11/12 19:00
Veliaj ndez dritat e festës te parku i Liqenit Artificial
11/12 18:55
Nobelisti Peter Handke shpallet non-grata në Kosovë
11/12 18:22
Aksidenti në Berat/ I preu rrugën ambulancës, jepet masa e arrestit për shoferin serb
11/12 18:12
Lituani: Ushtria digjitale kundёr krimit kibernetik
11/12 17:28
Shtëpia e Bardhë: Akuzat e demokratëve e forcojnë presidentin
11/12 17:25
Trump paralajmëron Rusinë kundër ndërhyrjes në zgjedhje
11/12 17:23
Nëntë vende të BE për “integrimin e përshpejtuar” të Ballkanit Perëndimor
11/12 17:11
Dhjetëra qytetarë presin kthimin e Veselit nga Haga
11/12 17:03
Vuçiç uron nobelistin Handke: Serbia ju konsideron mik të vërtetë
11/12 16:51