Murgeshat “Rock and Roll” do të performojnë për Papën në Panama
17/01/2019 13:13

Me miliona shikime në “Youtube” dhe hit në “Spotify” dhe “iTunes”, një grup murgeshash të reja rokere do të bëjnë performancën më të madhe të jetës së tyre, javën e ardhshme.