Moti i keq/ Në veri e juglindje, probleme në rrugë
14/02/2018 11:04

Përkeqësimi i motit pasditen e së martës shkaktoi probleme pothuajse në të gjithë vendin, me reshje shiu, breshër dhe dëborë.