Monologu i Robert Ndrenikës për gjendjen e Teatrit
08/02/2018 23:47

Mes 74 artistëve që hartuan një peticion, ku ftojnë në një takim të hapur ministren e Kulturës për të qenë pjesë e vendimmarrjes në hartimin e ndryshimeve në ligj ishte edhe Robert Ndrenika.

“Akuarel” triumfon në Londër
19/02 15:56
Vitrina e Librit, 18 Shkurt 2018
18/02 20:02
“Nudo” në Tiranë, artistët shqiptarë ekspozojnë punimet artistike
18/02 17:12
“Dua të të bëj të lumtur”, premiera sonte në Top Channel
17/02 12:21
20 vjet Top Albania Radio
15/02 15:35
Tirana Art Fest, Veliaj: Të mos humbasim kohë duke penguar njëri-tjetrin
15/02 15:10
Gala austriake. Në Pallatin e Kongreseve, Vjena përshëndet Tiranën
15/02 10:16
20 vjet dashuri, sot ditëlindja e Top Albania Radios
14/02 15:50
Dita e Radios, nga “Ju flet Tirana”
13/02 15:41
Kumbaro: Nuk ka projekt për teatrin
13/02 15:26
Pas Robert Ndrenikës, edhe Bujar Asqeriu kundër politikës
12/02 15:41
Bujar Asqeriu: Këta nuk e kuptojnë çfarë është artisti
12/02 15:34
Zhvendosja e teatrit,aktorët: Ministrja nuk na pyeti
10/02 15:09
Arkiva e Reuf Ficos. E merr në dorëzim AQSH, së shpejti e hapur për publikun
09/02 20:58
Kumbaro: Dialog me artistët; Ishin dakord të lëvizin nga TK
09/02 15:34
“Turbina” mbyllet për artistin
09/02 15:12
Monologu i Robert Ndrenikës për gjendjen e Teatrit
08/02 23:47
Artistët “Turbo” kundër Turbinës
08/02 23:12
Përkujtohet Ibrahim Kodra
07/02 20:59
Ministria merr “filmin”. Tjetër ndryshim për ligjin e artit dhe kulturës
06/02 20:34