Mogherini dhe Hahn: Është koha për vetting
19/05/2017 00:00

Arritja e marrëveshjes politike është përshëndetur dhe nga Komisioni Europian. Me anë të një letre të përbashkët, Përfaqësuesja e Lartë e BE-së, Federica Mogherini dhe Komisioneri i Zgjerimit, Johannes Han kanë nënvizuar se liderët politikë iu përgjigjën pritshmërive të qytetarëve duke treguar pjekuri politike.

Universitetet kërkojnë fonde, deputeti Fidel Ylli: Ligji për sportin nuk funksionon
21/11 19:14
Rama: “Krimi mjedisor” i kalon policisë së shtetit
21/11 16:42
Protestë për duhanin, fermerët e Dumresë: Na kanë borxh 100 mln lekë
21/11 16:40
Veliaj pret homologun e Parmës
21/11 15:31
Gjyqi i Shullazit, thërritet sërish dëshmitari i mbrojtur
21/11 15:26
Zbutet “Forca e Ligjit”
21/11 15:15
Dilemat për Kryeprokurorin e ri
21/11 15:13
Hetohet shoferi i Tahirit, kontroll pasurive të tij
21/11 15:12
Digjet makina, sulm policit të Babicës
21/11 15:05
Shefja e ONM: Vettingu, duhet cilësi. Procesi nisi mirë
21/11 13:13
Meta takon Zaev: Marrëdhëniet e mira ndëretnike, kyçe për rajonin
20/11 20:05
Ish-ushtarakët do kthejnë paratë
20/11 20:04
Prokuroria: Paratë e gjetura, të Saimir Tahirit
20/11 15:51
Kontrollet e Rrugores, arrestohen 5 drejtues motoçikletash pa patentë
20/11 15:20
Përkthehet dosja “Habilaj”, Gjonaj: Dorëzohet në Prokurori brenda të hënës
20/11 15:10
Bora mbulon Korçën, në disa zona trashësia 30 cm
20/11 12:23
Kthehet Saimir Tahiri, asnjë koment për udhëtimin
20/11 12:18
Përkthehet dosja “Habilaj”, sot dorëzohet në Prokurori
20/11 12:17
Kthehet Saimir Tahiri, asnjë koment për udhëtimin
20/11 10:24
Fluturimi i Tahirit, ka prerë biletë për Rinas pas mesnate
19/11 20:10