Mjeku shqiptar në SHBA: Shqiptarët e prekur nga Koronavirus nuk shkojnë në spitale
26/03/2020 23:53

“Open”, emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi “Open” për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Zgjedhje të reja apo qeveri e re? Haradinaj: Shumica pa Kurtin mund ta krijojë Qeverinë
02/04 23:09
A e ka luksin Kosova të futet në krizë politike? Ja si përgjigjet Haradinaj
02/04 23:05
A është tërhequr Rama për “qiratë”, flasin Sejamini, Bregasi, Malaj dhe Shehaj
02/04 23:05
Malaj: Ndërhyrja tek “qiratë” është antikushtetuese. Ka rrezik të kthehet në përplasje sociale
02/04 23:01
Agron Shehaj flet si biznesmen: Po negocioj për të ulur çmimin e ambjenteve me qera
02/04 23:01
Luan Bregasi: Kontratat mes qiramarrësve dhe qiradhënësve duhet të zgjidhen mes tyre
02/04 22:55
“Debati për qiratë”, Sejamini: Problemi është se si do të merren paratë
02/04 22:53
A do shtypen më shumë para për ti hedhur në qarkullim? Sejko: Kemi likuiditet
02/04 22:16
A është dakord Guvernatori Gent Sejko me urdhërin e Qeverisë për mospagesën e qirave?
02/04 22:14
Guvernatori Sejko flet në Open për masat e marra nga Banka e Shqipërisë për krizën
02/04 22:11
Ministrja Manastirliu jep lajmin e mirë: Në vend erdhën 5 respiratorë të rinj
02/04 22:11
Manastirliu i përgjigjet Zërit të Amerikës se mestarja e vdekjeve në Shqipëri është mbi atë botërore
02/04 22:02
Open- Ekonomia e krizës, kush do paguhet? Ministrja Denaj dhe Blendi Klosi përballen me ekspertët
02/04 05:05
Ngjela i shpjegon zhvillimet e fundit me historinë e nipit që akuzonte gjyshen se urinonte në shtrat
02/04 01:42
“Llogaritë do bëhet mes 2 demeve, ekonomise dhe vdekjes”, Ngjela për marrëdhëniet SHBA-Kinë
02/04 01:41
Teoria e padëgjuar e Ngjelës: Koronavirus ka qarkulluar prej vitesh, nuk është virus i ri
02/04 01:41
Mjeku Alban Beltoja tregon historikun e spitalit ku u shtrua “pacienti zero” në Itali
02/04 01:40
Covid 19, pasojat në Lombardi dhe Gjermani flasin mjekët Amarildo Çuko, Alban Beltoja dhe Ali Hajdari
02/04 01:40
Klosi në Open: Ju thoni vetëm Lek, lek, lek. Eni Vasili: Rregullo telefonin se na zuri
02/04 01:27
“Kesh, paguaj që ta kesh”, Çela paralajmëron se kush nuk paguan energjinë, do ti ndërpritet
02/04 01:21