Mjekët nuk janë prekur/ Dalin analizat e personelit të spitalit të Shkodrës
26/03/2020 17:55

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Tension në Kapshticë/ Emigrantët që nuk lejohet të hyjnë në Shqipëri i bllokojnë rrugën kamionëve
06/04 00:14
21 viktima në Shqipëri/ Ish trajneri Skënder Kurti humbi jetën në spitalin infektiv
06/04 00:10
Top News – Tenderi për ushqimet/ PD denoncon Xhaçkën në SPAK
05/04 22:36
Shqipëria Live & Ftesë në 5/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 21:08
Fiks Fare & Wake Up/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 21:08
Heroinat e lajmit/ Ja cilat janë gratë e vajzat që nuk u shkëputën nga puna
05/04 20:54
Pse kjo përhapje e shpejtë në SHBA?/ Covid-19, shton bilancin e viktimave dhe numrin e të prekurve
05/04 20:44
Britania, si Italia/ Shtohen të vdekurit, por britanikët nuk izolohen
05/04 20:44
Top News – 21 viktima nga CoVid – 19/ Ndërron jetë ish-boksieri Kurti
05/04 20:19
A po na tradhton policia?/ Janë zbutur gjatë Karantinës, ndërsa të infektuarit po shtohen
05/04 20:03
Shuhet Gëzim Kruja/ Aktori i humorit vuante nga një sëmundje e rëndë
05/04 20:00
Vullnetar në kohën e Covid-19/ Në ndihmë të atyre që janë në vështirësi
05/04 19:56
E diela e Dafinave/ Meshat në kishat katolike bëhen me pak besimtarë
05/04 19:52
Familja e prekur me Covid-19/ Përcjell mesazhin se izolimi është shumë i rëndësishëm
05/04 19:50
Top News – ‘Po fshihet e vërteta’/ Basha-qeveria të rrisë testimet
05/04 19:48
Mjeku po shërohet nga Covid-19/ Skënder Brataj tregon se e kaloi pjesën më të vështirë
05/04 19:45
Me qira në banesa sociale/ Durrës, banorët shpresë që të përfitojnë nga bashkia
05/04 19:42
Kruja respekton Izolimin / Të mbyllura të gjithë dyqanet e kalasë, mungojnë turistët
05/04 19:37
Hajdutët në aksion/ Durrës, sulmojnë dyqanet e mbyllura gjatë ndalimqarkullimit
05/04 19:35
Të bllokuar në Kapshticë/ Rreth 50 persona nuk lejohen që të hyjnë në Shqipëri prej 48 orësh
05/04 19:33