Mjekët: Duhani të vret/ Ulet numri meshkujve duhanpirës, por shtohen femrat
10/07/2019 19:44

Samiu është pensionist. Po dredh cigaren e zakonshme me duhan të blerë.

Familjet në nevojë pa strehë/ Durrës, pallati i tyre u shpall i pabanueshëm pas tërmetit
06/12 20:29
Dritat e festave në Durrës/ Pas tërmetit banorët përpiqen ti kthehen përditshmërisë
06/12 20:23
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 19:48
Ekspertët shqiptarë në teren/ Verifikojnë banesat ë dëmtuara nga tërmeti në Durrës
06/12 19:42
500 shtëpitë që do të ndërtojë Turqia/ Shumë shpejt përfundon projekti dhe më pas nis puna në terren
06/12 19:41
Rikthehen në shtëpitë e dëmtuara/ Durrës, banorët ikin nga hoteli ku ishin strehuar pas tërmetit
06/12 19:39
Katër prokurori hetojnë ndërtimet/ Në kërkim të ekspertëve për këqyrjen e objekteve para shkatërrimit
06/12 19:36
Dëmtohen monumentet në Krujë/ Meta takon edhe banorët e prekur nga tërmeti
06/12 19:12
Basha nga Durrësi: Të përshpejtohet urgjentisht procesi i vlerësimit përfundimtar
06/12 17:21
Nga çadrat te kontenierët/ Nis zhvendosja e banorëve të prekur nga tërmeti
06/12 16:37
Historia/ 84-vjeçari i mbijetoi dy tërmeteve, atij të vitit 1979 dhe atij të 26 nëntorit
06/12 16:30
Banesat e siguruara/ 12 mln euro do zhdëmtojnë kompanitë e sigurimit
06/12 16:28
Shkollat e dëmtuara/ Nxënësit do zhvendosen në shkollat e tjera, në Tiranë dhe Durrës
06/12 16:19
Qytet Studenti/ Shkatërrohen 3 konviktet e dëmtuara, banorët dalin jashtë
06/12 16:09
Fundvit në Durrës! Nis zbukurimi i qytetit me rastin e festave
06/12 16:01
Bilanci pas tërmetit, zëvendësministrja e Brendshme jep detajet e reja
06/12 15:27
Si të përdorësh makinën me xhamat e errët, rregullat dhe pagesat
06/12 15:05
Tërmeti/ Meta viziton disa familje në Krujë: Ndjekja e verifikimeve është e domosdoshme për zgjidhje të sigurta
06/12 14:41
Pamje me dron nga Durrësi! Pastrohen inertet në zonën e plazhit
06/12 14:34
Wake Up/ Tërmeti në vizatimet dhe përrallat e fëmijëve. Përjetimet e tyre në një ekspozitë
06/12 14:18