Milot-Balldre, drejt anulimit/ Koncesionari nuk po siguron financime nga bankat
08/11/2019 15:14

Kontrata për ndërtimin me koncesion të rrugës Milot-Balldre u miratua në Kuvend pak javë më parë, por burime i thanë Top Channel se kjo kontratë do shkojë drejt anulimit të saj.

20 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
05/04 01:49
Top News – Pamje të rralla me dron/ Qytetet nëpër botë me rrugët bosh
04/04 20:57
Burra, gra dhe të moshuar të gjithë në qiell të hapur në Kapshticë, nuk lejohen të futen në Shqipëri
04/04 20:46
Rastet e shtuara në Shkodër/ Dalin pozitivë 9 pjestarë të dy familjeve
04/04 20:39
Mos thyeni karantinën/ Thirrje për të rezistuar dhe për të mundur koronavirusit
04/04 20:27
Top News – “Jemi në mesin e betejës”/ Manastirliu – Lufta nuk ka mbaruar
04/04 20:24
Gjurmë Shqiptare/ Pasuria e madhe që nuk shfrytëzon shqipëria
04/04 20:22
Burg për thyerje karantine/ Rama: Masa të reja ndëshkimore nga e hëna, por edhe lehtësim lëvizje
04/04 20:16
Rregulla drastike në tregun e Kombinatit/ Velaij: Do të ndërhyjë punonjësi i ushtrisë apo policisë
04/04 20:15
Humor poshtë ballkonit/ Çdo pasdite, koncert në lagjet e Durrësit
04/04 20:14
Ilaçi antiparazit kundër Covid-19/ Shkencëtarët në Australi kanë publikuar studimin
04/04 20:13
4 mln euro ndihmë e BE/ Soreca: Pajisjet mjekësore që do të blihen për spitalet
04/04 20:11
Qiradhënësit duan mbështetje/ Elbasan, mes tyre janë pensionistë dhe të papunë
04/04 20:09
“Eksportet po marrin goditje”/ Zusi: Nuk pres që gjatë prillit të shkurtohen vende të tjera pune
04/04 20:09
Meta kundër masave ekstreme/ “Të mos rrezikojmë krijimin e konflikteve të reja sociale & gjyqësore”
04/04 20:08
AKU, kontroll në kapshticë/ Importet e ushqimeve nuk kanë ndalur, por masat janë shtuar
04/04 20:06
Gjoni: Qeveria të ndihmojë median/ Deputeti i opozitës: Nevojë për paketë speciale
04/04 20:05
18 viktima, 333 të prekur/ Shërohet mjeku Dhimitër Kraja, por infektohet Roland Xhaxho
04/04 20:01
Top News – Tregu i kombinatit/ Veliaj – Nga e hëna, masa drastike
04/04 19:55
Top News – Të hënën masa të reja/ Rama – Burg për ata që i shkelin
04/04 19:55