Milak, rekord botëror në turneun e notit
25/07/2019 07:10

Federika Pelegrini firmosi një poker sensacional fitoresh në botërorin e Notit që po zhvillohet në Korenë e jugut, duke marrë medaljen e artë në garën e 200 metrave në stil të lirë.

(VIDEO) Pasojat e tërmeteve, banesa në Ndroq dëmtohet nga lëkundjet
22/09 16:29
“U regjistruan 340 lëkundje”/ Koçi: S’ka nevojë për alarm, rreziku kaloi
22/09 16:23
Paralajmërimi i sizmologut grek: Kujdes tërmetet e tjera, dëmet e një më të vogli mund të jenë shkatërrues
22/09 16:13
Durrës/ Meshë dhe lutje në kishë, nata në çadër pas tërmetit
22/09 16:06
Tërmetet. 105 të plagosur në vend, 3 në gjendje serioze
22/09 15:52
Edicioni Informativ, 22 Shator 2019, Ora 15:00
22/09 15:36
Stambolli i papërgatitur/ Një tërmet si i yni mund t’u merrte jetën 30 mijë njerëzve
22/09 15:30
Fatkeqësitë natyrore, Rama: Përgjegjësia jo vetëm e shtetit, por edhe e kompanive të ndërtimit
22/09 13:59
Si të mbrohemi nga tërmetet
22/09 13:39
Pse ndodhin tërmetet në Shqipëri/Jemi në vendin e 43 në botë për rrezikun nga tërmetet
22/09 13:38
Tërmetet më të forta në vend/Gjashtë lëkundjet më të forta që kanë goditur
22/09 13:38
Edicioni Informativ, 22 Shator 2019, Ora 12:00
22/09 13:28
Durrës/ Nis zhvendosja e çadrave të ushtrisë, flasin banorët
22/09 13:12
Veliaj: Do të vlerësohen 42 pallatet e dëmtuara në kryeqytet, fond për menaxhimin e rasteve
22/09 12:51
Tërmetet/ Rama: Hapni stadiumin e Durrësit, çdo shtëpi e dëmtuar duhet kontrolluar
22/09 12:22
“Ne jemi tërmeti i tretë”/ Reagimi i bluzave të bardha (video)
22/09 11:13
Durrës/ Mbahet meshë për mbrojtjen nga tërmetet
22/09 10:54
Dëmet që la tërmeti në Durrës
22/09 10:41
Qeveria po zhvillonte një mbledhje live në mesnatë, kur një lëkundje tjetër goditi kryeqytetin (video)
22/09 08:19
Tërmete edhe gjate natës. Në Durrës njerëzit flenë jashtë (FOTO-VIDEO)
22/09 08:16