Meta dëfrehet në festë, i pranishëm edhe Donald Lu
27/05/2018 15:30

Një festë e zhvilluar në Tiranë ka mbledhur bashkë mbrëmjen e së shtunës, presidentin Meta, ambasadorin Lu dhe politikanë të tjerë.