Mesazhi i Alban Xhihanit për nënat: Mësoni vajzat të gatuajnë!
22/03/2018 11:50

Alban Xhihani ka qenë i ftuar në “barbeque” me miqtë me moderatoren Vilma Masha. Teksa po gatuante bashkë me Florin, Albani ka dhe një mesazh për nënat shqiptare: “Unë kam një mesazh për gjithë nënat, mësoni gocat më herët që të gatuajnë se do dobësoni dhëndurët”, thotë ai.

Wake Up/ Komiteti Birësimeve: Rriten kërkesat për birësim nga nënat single
19/03 13:46
“Në shtëpinë tonë”, disa ide të shpejta dhe të thjeshta me petën sfoliat
19/03 11:39
Eksperiment, edhe djathi “do” muzikë
18/03 15:05
Në shtëpinë tonë/ Të mirat e teknikës Moxa
18/03 11:41
Në shtëpinë tonë/ Mjeket: Ja cila është sasia e lejuar ditore e frutave
18/03 11:21
Në shtëpinë tonë/ Pluhuri shikakai, lufton rënien e flokëve dhe zbokthin
18/03 11:11
Banket me 2.000 të ftuar për 50-vjetorin e tregut francez
18/03 10:16
“Pse u ndava nga Brad Pitt”, rrëfehet Angelina Jolie
15/03 15:54
Një ujë të acartë për 10 mijë euro. Ju do ta bënit?!
15/03 15:08
Wake Up/ Enxhi Nasufi këndon”Sweet Talker” nga Jessie J
15/03 13:05
Wake Up/ Këngëtarja Enxhi Nasufi: Dëshira ime, një duet mes femrash të fuqishme
15/03 13:00
Wake Up/ Studimi: Arsyet pse 51% shqiptarëve nuk shkojnë mirë me shefat
15/03 12:36
Wake Up/ Shqipëria prezantohet përmes videoartit në Vienë
15/03 12:35
Valbona Mema zbulon çfarë do të ketë për darkë
14/03 17:36
Valbona Mema, në superformë. Askujt s’ia merr mendja sa kilogramë ka humbur
14/03 17:34
Wake Up/ Historia e gjyshes dhe nipit 7-vjeçar që ngjisin malet
14/03 13:32
Wake Up/ Robotët që luajnë futboll shpikja e nxënësve të “Harry Fultz”
14/03 12:57
Në shtëpinë tonë/ Bysheku, perla turistike e Elbasanit
14/03 11:19
Në shtëpinë tonë/ Farat e linit ju ndihmojnë të bini në peshë
14/03 11:02
Në Shtëpinë Tonë/ Koleksionisti i lodrave plastike
14/03 10:59