Mesazhi i 19-vjeçarit për CoVid-19: Unë e fitova betejën, por humba miq që i njoha gjatë kësaj beteje
25/03/2020 21:38

Erind Cara është një ndër personat që e ka fituar betejën me CoVid-19, por shoku i tij i dhomës nuk ja doli, duke humbur jetën.

“Llogarisni mirë zbutjen e masave”/Kreu i OBSH në Tiranë: Mund të sjellë rritjen e rasteve pozitive
06/04 19:22
Lehtësi dhe dënime me burg/ Kush vjen nga jashtë, në karantinë me shpenzimet e veta
06/04 19:17
377 të prekur, 16 raste të reja/ Shkon në 22 numri i viktimave nga Covid-19
06/04 19:14
Top News – 22 viktima nga CoVid-19/ Shtohen të prekurit, 116 të shëruar
06/04 18:34
Porositen 30 mijë teste, Shqipëria pjesë e studimit klinik të OBSH për kurimin e koronavirusit
06/04 18:09
Boris shtrohet në spital/ Kryeministri britanik u sëmur nga koronavirusi
06/04 16:58
Mjekët shqiptarë në Itali/ Infermierja tregon eksperiencën me pacientët
06/04 16:55
Lamtumira e Gëzim Krujës/ Artisti shkodran përcillet nga pak njerëz
06/04 16:52
Në treg me maska e doreza/ Kryeministri: Lehtësime me pikatore për biznesin
06/04 16:49
377 të prekur, 16 raste të reja/ Infektohet një tjetër anëtare e Taks Forcë të Shëndetësisë
06/04 16:46
44 të infektuar në Shkodër/ Shtohen edhe 6 raste të reja
06/04 16:40
Mjekët e familjes i bashkohen luftës kundër COVID-19
06/04 16:36
Fasonët nuk kanë më punë/ Bizneset: Do reduktojmë personelin nëse prodhimi s’vazhdon
06/04 16:05
Në radhë në markete/ Ndërhyn edhe policia për të vënë rregull
06/04 15:45
Shtohet siguria në treg/ Në Kombinat, me polici dhe urë dezinfektimi
06/04 15:42
Gjobiten emigrantët/ Kaluan kufirin në këmbë. Në Kapshticë emigrantët kaluan
06/04 15:34
Lleshaj inspekton tregjet/ Ministri në Shkodër, kontrollon masat e distancimit fizik
06/04 15:33
Top News – Rama bën bilancin/ Masat kanë dhënë efekt
06/04 15:24
Top News – Shërohen edhe tre mjekë/ Gati për t’u rikthyer në detyrë
06/04 14:05
Top News – Dezinfektohen tregjet/ Masat parandaluese nga korona/ Pa koment
06/04 14:04