“Me Norën jemi në pauzë, dashnoret janë shumë në modë kohët e fundit”, Robert Berisha pranon se…
09/12/2019 19:23

Robert Berisha ishte i ftuar pasditen e sotme në studion e “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga ku nuk kishte se si të mos komentonte thashethemet dhe të gjitha lajmet që kanë qarkulluar gjatë gjithës kohës për marrëdhënien me nënën e vajzës së tij, këngëtaren Nora Istrefi.

Ftesë në 5, Maya vs Ami & Xhensila vs Xheisara, dalin ‘të palarat’ e vajzave,17 Korrik 2020, Pjesa 1
17/07 18:18
Ftesë në 5, Gallatë me Anaidin & Lencin, a do i njohin vipat vetëm nga trupi? 17 Korrik 2020,Pjesa 2
17/07 18:17
Ftesë në 5, Alkool, pyetje me spec & muzikë, kështu mbyllet sezoni i dytë! 17 Korrik 2020, Pjesa 3
17/07 18:16
Vetëm 30 mijë lekë të vjetra, zbulohet rroga e parë e….
17/07 17:59
Ke marrë 3 shtëpi dhuratë! Shoqja ngacmon Xhensilën, ja si ia merr hakun ish-missi
17/07 17:58
Nga Enca te Loredana, a i njohën Anaidi dhe Lenci me fytyrë të mbuluar?
17/07 17:57
“Zemra sa i mirë ky që hyri”, si flirton këngëtarja me djemtë që sheh në lokal
17/07 17:57
Shkoi për të lindur me make up, Maya: Kisha nevojë të ndihesha e bukur!
17/07 17:57
Në mbyllje të “Ftesë në 5”, Bieta Sulo ka një falenderim zemre!
17/07 17:56
Xhensila dhe Maya ia marrin këngës dhe valles, performancë që s’duhet humbur
17/07 17:56
Fëmijët të mos shkojnë në shkollë para moshës 12 vjeçare, Ari i zhgënjyer nga kultura jonë
16/07 18:41
Çfarë rekordi, ja sa gola ka shënuar në një ndeshje 9 vjeçari shqiptar
16/07 18:38
Super performancë nga Bilali, 9 vjeçari dhuron një gol në studio!
16/07 18:37
I kapur ngushtë në mes të aeroportit, 3 zgjidhjet brilante të pedagogut
16/07 18:37
Vajzat mund ta përballojnë më mirë stresin, shpjegimi interesant i psikologes
16/07 18:36
Jam “ngopur” me këtë jetë, s’ kam më dëshirë për të dalë, ç’i ndodhi Arit?
16/07 18:36
Ish-banori i BB ngacmon moderatoren, a ia pranoi ftesën për kafe?
16/07 18:35
Ftesë në 5, Bilali, djali që premton të veshë fanellën e kampionit në futboll, 16 Korrik 2020, Pjesa 1
16/07 18:18
Ftesë në 5, Cilët janë tipa më sportivë, vajzat apo djemtë? 16 Korrik 2020, Pjesa 2
16/07 18:17
Ftesë në 5, Ja sa tipa sportivë janë Ermali, Aleksandra, Ari dhe Liesa, 16 Korrik 2020, Pjesa 3
16/07 18:16