Mbledhja e PS, Rama i pakënaqur nga puna në rrethe
16/04/2018 14:32

Për rreth një orë Edi Rama ka mbledhur grupin e tij parlamentar pranë ambienteve të Kryesisë së Kuvendit, ku nuk e ka fshehur pakënaqësinë për sa i përket funksionimit të partisë në bazë.

PS: Kunati i Bashës ka 6 kompani reklame dhe konsulence
25/09 20:34
Gjiknuri për Bashën: Kërcënim ndaj zhvillimit ekonomik
25/09 15:26
Open – Basha: Na presin vendime të vështira, opsion edhe djegia e mandateve – 24/09/2018
25/09 13:04
Open – Basha: Shkëmbim territoresh Kosovë Serbi? Rama bashkautor i kësaj ideje – 24/09/2018
25/09 12:54
Open – A i ka dhënë Lulzim Basha tendera “Fushës”? Ja si përgjigjet kryedemokrati – 24/09/2018
25/09 12:49
Open – Kërcënimi i Lulzim Bashës: Ai që prish teatrin, i ve dinamitin shtëpisë së tij – 24/09/2018c
25/09 12:44
Vettingu ndaj politikanëve, Basha: Djalli nuk fshihet në detaje
25/09 12:23
Basha: Ja dy gjërat që më ndajnë nga Rama…. S’i kam bërë kurrë
24/09 23:07
Basha flet me emra oligarkësh dhe heq xhaketën live në Open
24/09 22:57
PD prezanton masat antimafia
24/09 15:42
Balla, akuza Bashës: Gjobaxhiu i oligarkëve i shpall luftë oligarkëve
24/09 15:00
Balla, akuza Bashës: Gjobaxhiu i oligarkëve i shpall luftë oligarkëve
24/09 12:35
Basha: Në Kuvend po legjitimohet pastrimi i parave të pista
24/09 12:10
PD: Arta Marku po i mbyll gojën drejtësisë
23/09 16:25
Opozita padit Arta Markun
21/09 20:33
Basha: Po përgatitet lirimi i Shullazit
21/09 15:25
Kushti i Bashës, vettingu: Asnjë pakt, reformë pa larguar politikanët e krimit
20/09 15:42
Teatri, Rama: Opozita përpjekje hipokrite, Basha privatizoi “Metropolin”
20/09 15:40
Koka e Tavo thyejnë bojkotin; Deputetët e LSI në Kuvend, por jo për teatrin
20/09 15:05
Basha, në krah të Idrizit e Kryemadhit: Vendi në emergjencë kombëtare
20/09 12:05