Mbetje të rrezikshme nga Italia/ Vlorë, bllokohet trageti, 6 të arrestuar
21/02/2020 04:36

Një traget i nisur nga Italia drejt Shqipërisë është ndaluar nga Policia e Vlorës në bashkëpunim me atë Kufitare dhe pas një kontrolli të ushtruar është gjetur një sasi e papërcaktuar mbetjesh të ndaluara e të dyshuara të rrezikshme, për të hyrë në vendin tonë.

Shtohen të infektuarit/ Rritet numri në disa qytete
02/04 15:12
Top News – SHBA alarmi/ Po mbarojnë pajisjet mbrojtëse
02/04 14:44
Top News – Nuk mjafton sëmundja/Në Spanjë, papunësia rekord
02/04 14:39
Top News – Kantierët e ndërtimit/ Rama-rifillon puna në disa zona
02/04 14:11
“ Të vazhdojë reforma në drejtësi”/ Mesazhi i Ambasadës Amerikane për distancimin social
02/04 13:58
Ndërmjetesimi vazhdon/ Si zgjidhen konfliktet në kohë pandemie
02/04 13:57
16 viktima nga korona/ Humb jetën një 78-vjeçar. 277 të prekur në shqipëri, 8 prej tyre fëmijë
02/04 13:57
Korona në Shkodër/ Infektohet një grua në varrimin e bashkëshortit
02/04 13:56
Dy raste të reja në Lezhë/ Një prej tyre dërgohet në Tiranë
02/04 13:56
Pandemia në letërsi/ Zija Çela: Shkrimtari nuk është profet, është vizionar
02/04 13:56
Infektohet nëna me dy vajzat/ Rastet e reja në Elbasan. Pacientja shtrohet në Tiranë
02/04 13:56
Dalja me leje/ Sa po zbatohet nëpër lagjje
02/04 13:55
Autizmi në kohë pandemie/ Vështirësitë e qëndrimit mbyllur
02/04 13:55
Top News – ‘Heqim qafe Serbinë’/ Thaçi flet për ofertën ndaj Kurtit
02/04 13:42
Top News – Energji dhe entuziazëm/ Itali, nisi puna e mjekëve tanë
02/04 13:39
Ja mesazhi i 66 vjeçarit nga Fieri që fitoi betejën me korona
02/04 13:35
Shtetrrethim! Gjobiten këmbësorë e shoferë gjatë 24 orëve të fundit
02/04 13:22
Top News – Të sigurta për testim/ Dy vaksinat kundër koronës
02/04 13:20
Top News – Korona në Kosovë/ Viktima e parë nga shtetasit serbë
02/04 13:19
Top News – Shkencëtaret kinezë/ Zbulojnë anti trupat kundër koronës
02/04 13:17