Masat kundër Euros, BSH shpjegon pse do të forcojë Lekun
14/02/2018 20:18

Paketa për reduktimin e euros në ekonomi përmban tri masa. E para i detyron bankat t’u bëjnë të qartë qytetarëve që duan kredi në euro, si ndryshojnë pagesat e kredisë në të ardhmen nëse leku zhvlerësohet.

Dobësimi i Euros, ekspertët: Pasojë e nismës së BSH për përdorimin e Lekut
23/02 15:15
Beteja e celularëve, vendimi për tarifat shtyhet me dy muaj
23/02 15:12
Transporti në Ballkan; Projekt për integrimin e rrjeteve mes rajonit dhe BE
21/02 12:31
Kriza e industrisë së naftës
20/02 16:29
KESH fiton 8 milionë euro
18/02 09:52
Kosova, më e varfëra. Ende e varur ekonomikisht nga Serbia
17/02 15:42
Ekonomia po ngadalëson, BSH: Ka zbritur në 3.55 për qind
15/02 15:26
Anulohet “Osumi”. Klosi heq lejen mjedisore, pritet vendimi i Gjiknurit
15/02 15:11
Pa letra në dogana, biznesi ka shqetësime për çmimet e referencës
15/02 15:00
Masat kundër Euros, BSH shpjegon pse do të forcojë Lekun
14/02 20:18
Çfarë e pengon Shqipërinë? FMN: Borxhi, kreditë, drejtësia…
13/02 15:18
Bizneset, dy vjet favore. Shtyhet afati i daljes në treg të lirë për të blerë energji
13/02 14:57
Në ndërtim 364 HEC-e; nga 2002 janë dhënë leje për 524 të tillë
12/02 15:42
Bankers mund Shqipërinë; fiton betejën në Arbitrazh, fatura 57 mln dollarë
09/02 20:21
Puset e naftës në shitje, do jepen me koncesion tre vendburime
09/02 15:20
Zyra e Hipotekës në Vlorë, qytetarët ankohen për sorollatje
09/02 10:47
“Luftë” Euros, BSH miraton paketën kundër valutës
07/02 21:32
Borxhi i qëndrueshëm, “S&P”: Rrezik kriza e kreditimit
07/02 19:54
Shkelja e dyfishtë me HEC-et; AKZM: Ka mospërputhje të vendndodhjeve
07/02 15:10
Tërmeti në bursa, rënia këtë herë tregon gjendjen e mirë të ekonomisë
06/02 20:08