Masakra e bulevardit, 7 holandezë dëshmi për vrasjen e trefishtë
06/10/2017 00:00

Gjysere Sulkut i janë vrarë të dy djemtë brenda 40 ditëve. Ndryshe nga shumë të tjerë që kanë humbur të afërm nga krimi, por që nuk gjejnë forcë të ndjekin gjyqet ndaj të akuzuarve, ajo nuk mungon në asnjë seancë.

Veliaj, larg skandaleve të qeverisë
15/12 21:08
Pronat e Balilit, kush i dha tokë dhe historia e “Santa Quaranta”
15/12 20:15
Drejtësia e vonuar. Mijëra çështje të bllokuara, mungojnë gjyqtarët
15/12 15:24
Ndihma për përmbytjet, Vlahutin: Mekanizimi i BE-së funksionoi
15/12 14:56
Azilkërkuesit në Francë, ministri francez: 20 përqind në kampe janë shqiptarë
15/12 14:48
Tahiri, ndalimi mbetet në fuqi. Avokati: Nuk ka bazë
15/12 12:13
“Procesi i Berlinit”, May mbledh konservatorët e Ballkanit
14/12 20:14
Tahiri te “Krimet e Rënda”; do të pyetet për Habilajt, Sotën dhe Audin
14/12 20:06
Gjykim i shkurtuar për grupin e Treblovës
14/12 19:47
Tirana merr çmimin “Qyteti Inovator” në Ankara
14/12 16:21
Plehrat mbysin Vjosën, në lumë hidhen 50 mijë ton mbetje, në një vit
14/12 15:53
Tahiri nesër te “Krimet”
14/12 15:51
Debati në Kuvend, batutat që shkaktuan tension në sallë
14/12 15:50
Rinis seanca, përjashtohet Flamur Noka
14/12 15:18
Pasuritë e “kryeprokurorëve”, shtëpi, troje, biznese dhurata dhe para nga bastet sportive
14/12 15:14
Shqipëria në OBI, kundërshtohet vendimi i Trump
13/12 20:37
A po hetohet Tahiri në Itali? Provat që vënë në dyshim dëshminë e pafajësisë
13/12 20:08
Shpërblimet e fundvitit, kategoritë që përfitojnë
13/12 15:27
Shullazi mbetet në burg, dëshmitarët rikonfirmojnë akuzat
13/12 15:24
Punësimi i të rinjve, stomatologët: Sot mungon dëshira për punë
13/12 12:36