Marku, si paraardhësit; Ndërhyn në dosjet e vartësve, edhe pse reforma u garanton pavarësi
06/12/2018 20:10

Arta Marku prej 19 dhjetorit mban detyrën e Prokurores së Përgjithshme të Përkohshme, por që pavarësisht risive të Reformës në Drejtësi, numri 1 i akuzës vazhdon të ushtroje funksionet sipas modelit të vjetër.

Braçe: Treguam që ligji zbatohet pa pushkatuar njerëz në bulevard
16/02 22:36
Deklaratat e Berishës, Bashës dhe Kryemadhit gjatë protestës
16/02 18:13
Basha arrin në selinë e PD: Askush nuk mund ta ndalë protestën
16/02 10:30
Basha, dy rrugë për Ramën: Para drejtësisë, ose si Gruevski! Protesta është qytetare
15/02 20:19
Negociatat me Bashkimin Evropian, Walter Glos: Vendimi, i dëmshëm për zgjedhjet në qershor
15/02 12:24
Rama: Boja, një turp! Shqiptarë, ata nuk e kanë me mua, por me ju!
14/02 20:20
Aleatët e PD: Protesta s’do të jetë e dhunshme, por do të largojë Ramën nga pushteti
13/02 20:43
Rama: Dajti, miku i Berishës; Me protestën, Basha kërkon të hyjë në qeveri
13/02 20:41
KQZ: Hiqni simbolet partiake! Letra për ministritë
13/02 15:10
Basha: Evropa po pret që të rrëzojmë Ramën!
13/02 14:27
Ekskluzive, zbulohen 30 spiunët e ish-Sigurimit. Diplomatë, MB, Akademia e Shkencave e universitete
12/02 20:24
Basha: Rama, afat deri të premten. Të shtunën, populli do ta zërë në çark si minjtë
12/02 20:21
Rama ironizon Bashën: Do pushtetin? Të aplikojë te “Shqipëriaqëduam”. Përgjigje për 10 ditë
12/02 20:20
Basha në Pogradec, fton banorët në protestë në Tiranë
12/02 15:47
“Tahiri”, hetimet nuk zgjaten
11/02 21:35
Meta “djeg” Angjelin, rrëzon mundësinë e emërimit të tij te KLSH-ja
11/02 20:59
Lushnja, e kapur nga krimi. Basha akuzon: Rama s’thotë dot dy fjalë për Dajtin
11/02 19:54
Opozita, koalicion në zgjedhje. Draftmarrëveshja: Qeveri tranzitore
11/02 19:51
Nis puna për ujësjellësin e ri në Ersekë, Rama: Të zhvillojmë agro-turizmin
10/02 21:27
Basha në Vlorë: Rama ju ka harruar, largohem nëse nuk mbaj premtimet
10/02 15:40