Luftë në Gjykatë kundër mjekëve/ Bënë analizat dhe nuk zbuluan se fëmija ishte me probleme
05/07/2019 19:52

Çdo femër ka lindur për tu bërë nënë. Historia që do t’iu tregojmë tani është e një 37-vjeçareje, nga Tirana, e cila në vitin 2017 mori lajmin e shumëpritur. E reja do të bëhej nënë.

Thaçi thërret Parlamentin e ri/ Kurti takon Mustafën, ende nuk ka dakordësi për qeverinë
11/12 20:09
Edicioni Informativ, 11 Dhjetor 2019, Ora 19:30
11/12 20:07
Kujtohen të zhdukurit e komunizmit/ Mungojnë 6 mijë persona, janë ende pa një varr
11/12 19:58
Basha nuk ulet me Ramën: Jo takim për vota
11/12 19:50
Debat për ligjin e online/ Grupet e interesit kërkojnë ndryshime
11/12 19:49
Shtëpia, sigurim i detyrueshëm/ Propozohet pagesa 25 euro në vit për mbrojtjen nga tërmetet
11/12 19:47
Trump dhe Putin, liderët që admiron Erdogan
11/12 19:45
LVV dhe LDK, nuk ka marreveshje. Kurti dhe Mustafa do takohen serish
11/12 19:41
Revista “Time” shpall personin i vitit Greta Thunberg
11/12 19:30
Luigi Di Maio: Të fuqizojmë luftën kundër krimit dhe korrupsionit
11/12 19:21
Lajme WEB – Ora 19:00 – 11 Dhjetor 2019
11/12 19:00
Veliaj ndez dritat e festës te parku i Liqenit Artificial
11/12 18:55
Nobelisti Peter Handke shpallet non-grata në Kosovë
11/12 18:22
Aksidenti në Berat/ I preu rrugën ambulancës, jepet masa e arrestit për shoferin serb
11/12 18:12
Lituani: Ushtria digjitale kundёr krimit kibernetik
11/12 17:28
Shtëpia e Bardhë: Akuzat e demokratëve e forcojnë presidentin
11/12 17:25
Trump paralajmëron Rusinë kundër ndërhyrjes në zgjedhje
11/12 17:23
Nëntë vende të BE për “integrimin e përshpejtuar” të Ballkanit Perëndimor
11/12 17:11
Dhjetëra qytetarë presin kthimin e Veselit nga Haga
11/12 17:03
Vuçiç uron nobelistin Handke: Serbia ju konsideron mik të vërtetë
11/12 16:51