Lojërat e Dimrit, K.Veriut ofron “degën e ullirit”
09/01/2018 12:16

Koreja e Veriut do të dërgojë një delegacion në Lojëra Olimpike Dimërore të 2018-s që zhvillohen në shkurt në Korenë e Jugut.

Hetimi për dështimin më të madh të CIA-s
17/01 11:59
BE për Londrën: Zemra jonë, e hapur për ju
17/01 11:52
Test shëndetësor për Presidentin Trump, ja ç’thotë mjeku
17/01 11:33
Franca i huazon sixhaden e famshme Britanisë
17/01 11:25
Evitohet tragjedia, makina e policisë shkakton aksidentin
16/01 22:29
Flota e “skllevërve” koreano-veriorë në Shën Pjetërburg
16/01 14:53
Arrestohen prindërit “monstra”, mbanin lidhur në shtëpi 13 fëmijët
16/01 14:50
Panik në Japoni për peshkun vdekjeprurës
16/01 14:35
“Parkimi” i pamundur i një automjeti
15/01 15:43
Situatë alarmante në Kinë, gripi mbush spitalet
15/01 15:03
Merkel-Macron, bashkë në “përballjen epike” të Davosit me Trump
15/01 12:11
Trump reagon pas ofendimit të emigrantëve: Nuk jam racist
15/01 12:09
Hauai në panik, alarm fals për sulm me raketë
14/01 13:16
Trazirat në Tunizi, qeveria fillon reformat
14/01 13:11
Irani reagon ashpër: Do të hakmerremi ndaj sanksioneve të SHBA-së
13/01 12:30
20 vjeç dhe milioner: Do argëtohem ca
13/01 12:28
Trump mohon deklaratat raciste, pas “tërmetit” të reagimeve
12/01 20:59
Anulohet vizita, Trump nuk shkon ne Londer
12/01 12:05
Bisedimet për koalicion në Gjermani, Merkel pranë suksesit
12/01 12:02
Policia franceze gjen të gjitha bizhuteritë e grabitura në hotel Ritz
12/01 11:57