Lirimi i hapësirave të Fakultetit të Ekonomisë, përplasje mes policisë dhe studentëve
11/01/2019 14:53

Në Fakultetin e Ekonomisë, mëngjesin e të premtes një grup studentësh të cilët e kaluan natën në fakultet, janë përplasur me forcat e policisë ku kanë mbetur edhe të dhunuar.

Veliaj për mbjelljen e pemëve: Jemi pranë rekordit tonë
25/03 18:17
Pranverë me zjarre. Në disa ditë, dëme të mëdha nga flakët e qëllimshme
25/03 17:49
Vettingu në polici, Lleshaj kërkon shtyrje të afatit
25/03 17:36
Ekzekutimi i Avokatit të Shullazit. Kolegët e Elbasanit bojkotojnë gjyqet
25/03 17:32
Wake Up/ Shqipëria përtej fasadës në sytë e një fotografi
25/03 13:36
Wake Up/ Në Shqipëri ende pushohesh nga puna për bindjet politike
25/03 13:34
Shqiptarët e kthejnë burgun famëkeq në “hotel me 5 yje”
23/03 21:56
Pranvera shton turizmin në Korçë. Shumë të huaj, për historinë e veçantë
23/03 21:31
Rama sfidon opozitën: Shkojmë në zgjedhje të parakohshme, nëse…
23/03 15:29
Vrasja e avokatit të Shullazit, dyshohet për shkak të profesionit
23/03 15:25
Si u bë indiani, konsull në Afrikë? Zbardhen procedurat e ndjekura edhe për nënshtetësinë
23/03 15:22
Veliaj shpall rikandidimin: Me Edi Ramën, më të fortë se kurrë!
23/03 15:14
Emrat/ PS konfirmon disa kandidatë për zgjedhjet e qershorit
23/03 15:11
Teqeja e Turanit merr tapinë ditën e Sulltan Novruzit
23/03 13:02
“5 vite e dhunuar nga bashkëshorti”, historia e 28-vjeçares nga Shkodra
23/03 12:35
Ekzekutohet avokati i Shullazit dhe Çapjave në Elbasan
23/03 12:21
Braçe apel punonjësve të administratës
23/03 12:08
Parashikimi i Motit 23 Mars 2019
23/03 10:41
Arrestohet kunati i indianëve mashtrues, po tentonte largimin nga Shqipëria
22/03 23:12
Tiranë, zjarr në një pallat tek “Shallvaret”
22/03 22:05