Lajme WEB – Ora 19:00 – 22 Prill 2019
22/04/2019 19:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel, me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Atleti bullgar mbërrin në Durrës
23/05 20:12
Meta i përgjigjet BE-së pas reagimit për kritikat ndaj reformës në Drejtësi
23/05 20:08
Edicioni Informativ, 23 Maj 2019, Ora 19:30 – Top Channel Albania – News – Lajme
23/05 20:05
Bllokimi i 32 ton kripë, AKU: Dy subjekte tregtonin në nivel të ulët jodizimi
23/05 19:53
Gjykata e Lartë me 32 mijë dosje dhe pa gjyqtarë, nuk jep më vendime
23/05 19:48
CDU/CSU: Nisni dialog pa kushte
23/05 19:43
Sherr me ballistë e partizanë. Replika dhe fyerje në Kuvend për historinë e luftës
23/05 19:41
Lajme WEB – Ora 19:00 – 23 Maj 2019
23/05 19:00
Pas bujës me skenën e masturbimit në skenë, aktorja rrëfen jetën e vështirë: Është e tmerrshme të rritesh në Tropojë!
23/05 18:27
PD-LSI me anëtarë në KZAZ? KQZ rrëzon kërkesën
23/05 18:06
Firmoset marrëveshja. Policia edhe nën vëzhgimin e prokurorisë
23/05 17:44
Edicioni Informativ, 23 Maj 2019, Ora 15:00
23/05 16:26
Lajme WEB – Ora 16:00 – 23 Maj 2019
23/05 16:00
Kosovë/ Veseli mohon çdo përfshirje në veprime kriminale
23/05 15:49
Kina po shpon ozonin/ Po lëshon në atmosferë gazin që shkatërron shtresën mbrojtëse
23/05 15:49
“Udhëtim në tri kohë”; Libri më i fundit i Profesor Ardian Civicit
23/05 15:41
Kreu i PSG, nën akuzë për korrupsion
23/05 15:28
Nisin zgjedhjet europiane/ Britanikët dhe holandezët në kutitë e votimit
23/05 15:22
Kosovë, për një javë hapet autostrada “Arbën Xhaferri”
23/05 15:19
Në garë për Akademinë e Shkencave, vetëm Gjinushi
23/05 15:15