Lajme WEB – Ora 19:00 – 20 Qershor 2019
20/06/2019 19:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Kujdesi i gjyshërve/ Në Korçë vazhdon tradita, me nipër e mbesa kur prindërit janë në punë
23/07 13:29
Lajme WEB – Ora 13:00 – 23 Korrik 2019
23/07 13:01
Vala e dytë e të nxehtit/ Temperaturat sot në disa vende të Evropës shkojnë në 40 gradë
23/07 13:01
Edicioni Informativ, 23 Korrik 2019, Ora 12:00
23/07 12:39
“Beteja” për plazhe publike/ Në Shëngjin pushuesit kërkojnë më shumë hapësira
23/07 12:33
Kostoja pas aksidentit/ Çështjet në gjykata dhe çfarë mbulojnë kompanitë e sigurimeve
23/07 12:29
Parlamenti i ri grek i jep besimin qeverisë Mitsotakis
23/07 12:19
Aksidentet duke kaluar rrugën/ Shkaktohet nga kalimtarët që shmangin mbikalimet
23/07 12:14
“Poli i Drejtësisë”, inaugurohet godina e re në Tiranë. Betohen magjistratët
23/07 12:06
Edicioni Informativ, 23 Korrik 2019, Ora 09:00
23/07 10:10
Edicioni Informativ, 23 Korrik 2019, Ora 00:00
23/07 06:55
Fiks Fare/ Shqipëria vendi i fundit në Ballkan për certifikimin e hotelerisë, bizneset i vendosin vetë yjet
22/07 20:40
Fiks Fare/ Tirana pushtohet nga emërtimet e lokaleve në gjuhë të huaj
22/07 20:35
Fiks Fare/ Punonjëset e pastrimit në familjet e pasura punojnë në të ‘zezë’
22/07 20:30
Irani arreston 17 spiunë të CIA-s/ Teherani thotë se ka dënuar me vdekje disa prej tyre
22/07 20:04
Edicioni Informativ, 22 Korrik 2019, Ora 19:30
22/07 20:04
Të mbrohesh nga goditja e diellit. Mjekët japin këshilla për të gjitha moshat
22/07 19:53
Alarmi për ditën më të nxehtë/ Masat në Europë ndaj temperaturave të larta
22/07 19:51
Vettingu nuk preku akademikët/ Monitorimi i paktit për Universitetin: Kërkesat janë plotësuar pjesërisht
22/07 19:46
Vrap në ngjitje/ Rekordi i gjermanit në garën e veçantë në Austri
22/07 19:35