Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
Lajme WEB – Ora 19:00 – 10 Dhjetor 2019
10/12/2019 19:00