Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
Lajme WEB – Ora 19:00 – 06 Nëntor 2019
06/11/2019 19:00