Lajme WEB – Ora 16:00 – 24 Prill 2019
24/04/2019 16:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Edicioni Informativ, 19 Gusht 2019, Ora 12:00
19/08 14:05
Video/ Gjendet në Apoloni granata e Luftës së Parë Botërore
19/08 13:38
Kaos me parkimet në Sarandë/ Fluksi i madh i pushuesve e bën gati të pamundur qarkullimin
19/08 13:01
Pastrimi në Lezhë e Shëngjin/ Aksioni nisi që në orën 4 të mëngjesit
19/08 12:58
Tension në Shkodër, sulmohet Tom Doshi (video)
19/08 12:40
Shkodër/ Ish-kryetarja e këshillit: Mbledhja antikushtetuese, do mbani përgjegjësi!
19/08 12:33
Humbin dy turiste në alpe/ Apeli për ndihmë, mund të jenë mes Shqipërisë, Kosovës dhe Malit të Zi
19/08 12:33
Protesta në Shkodër, qytetarët përplasen me policinë (video)
19/08 11:39
Konstituimi i Këshillit Bashkiak, PD proteston në Shkodër
19/08 10:55
Edicioni Informativ, 19 Gusht 2019, Ora 09:00
19/08 10:54
Exclusive/ Digjet një autobus në rrugën Tiranë-Elbasan, dyshohet për autobusin e tifozave të Partizanit
18/08 23:43
Epoka e transmetimeve digjitale/ Ku duhet drejtuar antena në Tiranë, Durrës dhe Vlorë
18/08 22:27
Vitrina e Librit, 18 Gusht 2019
18/08 22:12
Shuhet Thoma Kristo/ Profesori ishte njëri nga themeluesit e shërbimit të pediatrisë në Shqipëri
18/08 21:43
Mbyllet restoranti i Kokëdhimës/ Verifikim aktivitetit, ndërsa pushuesit e huaj nuk mungojnë në plazh
18/08 21:39
Studentja që do të kthehet/ E lindur në Belgjikë, Klea Kraja do të punojë gazetare në Shqipëri
18/08 21:35
27 politikanë të PS, video e PD-së: Kjo është kartela e tyre kriminale
18/08 20:16
Ndodh në Francë, kamarieri vritet pasi sanduiçi nuk u përgatit “shpejt”!
18/08 19:47
Edicioni Informativ, 15 Gusht 2019, Ora 15:00
18/08 18:06
“Open Cinema” në Gjirokastër/ Do të shfaqen filma të para dhe pas viteve ‘90
18/08 17:38