Lajme WEB – Ora 16:00 – 22 Prill 2019
22/04/2019 16:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 15:00
20/07 15:34
6 ditët përvëluese/ Vala e të nxehtit përshin edhe Shqipërinë që nga e diela
20/07 15:28
Kapitulli 24 i negociatave me BE, lufta ndaj krimit, azilit, terrorizmit dhe çështjet e drejtësisë
20/07 15:26
Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
20/07 15:23
Vala e të nxehtit në SHBA; Temperaturat deri në 43.3 gradë
20/07 15:22
Tuzi, shqiptarët “zot” shtëpie/ Formohet administrata, i hapet rruga projekteve për komunën
20/07 12:48
Vermoshi si destinacion/ Mes historisë, traditës dhe bukurisë së natyrës në veri të vendit
20/07 12:46
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 12:00
20/07 12:29
Ekselentët e Gjirokastrës; Programet e reja me kërkesat e tregut
20/07 12:06
DASH: Mirëpresim bashkëpunimin e Haradinajt me prokurorinë
20/07 11:57
By Pass-i në Fier pa sinjalistikë/ Problem më i madh për turistët e huaj që nuk orientohen
20/07 11:56
Inxhinieri i Hitlerit, babai i misionit hapësinor të NASA-s
20/07 10:19
Apollo 11/ 50 vite më parë kur njeriu shkeli në Hënë
20/07 10:02
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 09:00
20/07 09:17
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 00:00
20/07 03:09
Pas Shqipërisë misioni i Frontex-it do të zgjerohet në Ballkan
19/07 21:27
Vendet e punës që do të zënë robotët!
19/07 21:10
Fiks Fare/ Ujësjellësi që nuk përfundoi kurrë. Bashkia humb projektin, Bulqizë
19/07 20:45
Fiks Fare/ Fermerët e fushës së Myzeqesë: Nuk kemi treg për të shitur prodhimet, shitësit na i marrin lirë!
19/07 20:40
Dorëhiqet kryeministri Ramush Haradinaj
19/07 20:34