Lajme WEB – Ora 16:00 – 18 Prill 2019
18/04/2019 16:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Edicioni Informativ, 22 Gusht 2019, Ora 19:30
22/08 20:35
Amazona po digjet/ E gjitha kjo, skenar i OJQ-ve?
22/08 19:26
Kriza italiane; sot pritet fjala e presidentit Mattarella 22/08/2019 18:13
22/08 18:47
Zjarr në Mallakastër/ Era favorizon flakët, terreni shumë i vështirë
22/08 17:19
Pompeo zbut Danimarkën, telefonatë me homologun pas incidentit
22/08 16:32
BE refuzon Rusinë, nuk e pranon të bëhet pjesë e G7
22/08 16:19
Aplikacioni “Ku Je” – Shtohen përdoruesit pas incidentit me zhdukjen e një personi në Itali
22/08 16:16
Në Shqipëri, 14 mijë të huaj. Në 2018 ju dhanë më shumë leje qëndrimi muxhahedinëve iranianë
22/08 16:12
Në mal te Baba Tomorri, pelegrinazhi shtatë ditor në teqenë e famshme
22/08 16:09
Edicioni Informativ, 22 Gusht 2019, Ora 15:00
22/08 16:03
Lajme WEB – Ora 16:00 – 22 Gusht 2019
22/08 16:01
Më i miri në bankën e parë/ Reino, një nga 10 maturantët e shkëlqyer
22/08 15:59
4 mijë maturantë, në vjeshtë. Do testohen nga 27 gushti deri më 6 shtator
22/08 15:56
Mashtrimi i “Besës” me 3.7 milionë euro, janë prekur mbi 800 persona
22/08 15:53
Biznesi çdo pagesë nëpërmjet bankës. Gjobë mbi 50 mijë lekë nëse nuk hapet llogaria deri më 26 tetor
22/08 15:50
Hetimi i krimeve elektorale, Dosja 184 i kalon prokurorisë së Dibrës
22/08 15:46
Akuzat e PD/ Agim Kajmaku për TCH: Nuk jam dënuar nga ndonjë shtet i BE-së
22/08 15:43
Shpërndahet Parlamenti i Kosovës me 89 vota pro dhe një kundër
22/08 15:42
Shtëpi jashtë Italisë.Më e preferuara Spanja dhe Portugalia
22/08 14:26
Edicioni Informativ, 22 Gusht 2019, Ora 12:00
22/08 12:49