Lajme WEB – Ora 16:00 – 14 Mars 2019
14/03/2019 16:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Lajme WEB – Ora 16:00 – 18 Mars 2019
18/03 16:00
Edicioni Informativ, 18 Mars 2019, Ora 15:00
18/03 15:46
Fshatrat pa ujë të Dibrës. Në Brezhdan, vetëm 10 minuta në 24 orë
18/03 15:38
Poli i ri politik i opozitës; Karamelo: Do ketë prurje të reja në Kuvend
18/03 15:36
SPAK, monitorim nga BE dhe SHBA gjatë përzgjedhjes së prokurorëve
18/03 15:09
Eksperiment, edhe djathi “do” muzikë
18/03 15:05
Arta Marku ankohet për ligjet: Ka boshllëk, prokurorët nuk ka kush i kontrollon
18/03 15:02
Presidenti Meta “shigjeton” ndërkombëtarët: Vendi, në krizë
18/03 14:52
PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Zyrat e reja të kartave ID në Nj. 5, Veliaj: Zhdukëm radhët
18/03 14:41
Eksportet, në rënie. 24 mln euro më pak sesa një vit më parë
18/03 14:36
Edicioni Informativ, 18 Mars 2019, Ora 12:00
18/03 12:48
Arrestimet për fajde, familjarët akuzojnë ish-prefektin që denoncoi
18/03 12:44
I madh e i vogël në Bulqizë, të gjithë te stoqet e kromit
18/03 12:42
Mirditë, protestë kundër HEC-eve. Banorët: Nuk u konsultuan me ne
18/03 12:40
Wake Up/ “Kopraci” 93-vjeçar, më i moshuari në historinë e teatrit shqiptar
18/03 12:38
Wake Up/ Kapiteni i kombëtares së volejbollit Husaj fiton Kupën e Francës
18/03 12:34
“Motorët fluturues”, spektakël në Tiranë
18/03 12:18
Wake Up/ Prindërit skeptik për mësimin on-line në shkollat publike
18/03 12:12
Në shtëpinë tonë/ Të mirat e teknikës Moxa
18/03 11:41