Lajmi i fundit
Koronavirusi në Shqipëri/ 136 raste të reja, 6 humbje jete dhe 74 të shëruar në 24 orët e fundit
Lajme WEB – Ora 13:00 – 21 Nëntor 2019
21/11/2019 13:00