Lajme WEB – Ora 13:00 – 18 Prill 2019
18/04/2019 13:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Rrëfehet Sharon Stone: Mu deshën 7 vite që të merrja veten pas hemoragjisë cerebrale
20/07 20:30
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 19:30
20/07 20:15
Burrnesha e vetme e Kelmendit: Nuk jam bërë pishman për zgjedhjen që bëra
20/07 19:48
Pensioniste, por vazhdon punën 48 vjet si infermiere!
20/07 19:41
Buka e Iranit, pjesë e pandashme për çdo vakt, në tryezat Kuvajtiane
20/07 17:40
Në Arapajn e tronditur; Ngjarja me të miturën, drejtoresha mbledhje urgjente në shkollë
20/07 17:10
Nis transformimi i Parkut Rinia, nuk do të ketë parkim, por mjedise shlodhëse
20/07 17:06
Lamtumira e Fatmir Frashërit, përcillet ish-futbollisti i Tiranës, Partizanit dhe Kombëtares Shqiptare
20/07 15:56
Drejtori i Policisë intervistë për sigurinë rrugore, pas tij ndodh aksidenti
20/07 15:55
Irani konfiskon një anije cisternë britanike
20/07 15:54
Pas Haradinajt, në Hagë edhe Krasniqi
20/07 15:53
Aksioni i tatimeve për kuponin/ 50 mijë lekë gjobë. Rasti i përsëritur, biznesi mbyllet për 30 ditë
20/07 15:52
Historia e viteve ’80 në film, “Internimi” pritet të shfaqet së shpejti për publikun
20/07 15:49
Edicioni Informativ, 20 Korrik 2019, Ora 15:00
20/07 15:34
6 ditët përvëluese/ Vala e të nxehtit përshin edhe Shqipërinë që nga e diela
20/07 15:28
Kapitulli 24 i negociatave me BE, lufta ndaj krimit, azilit, terrorizmit dhe çështjet e drejtësisë
20/07 15:26
Dorëheqja e Haradinajt, reagon Vuçiç: Mashtrim politik
20/07 15:23
Vala e të nxehtit në SHBA; Temperaturat deri në 43.3 gradë
20/07 15:22
Tuzi, shqiptarët “zot” shtëpie/ Formohet administrata, i hapet rruga projekteve për komunën
20/07 12:48
Vermoshi si destinacion/ Mes historisë, traditës dhe bukurisë së natyrës në veri të vendit
20/07 12:46