Lajme WEB – Ora 13:00 – 15 Prill 2019
15/04/2019 13:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Meta fton Ramën në Presidencë
27/06 06:55
Në 30 qershor shkulim të keqen/ Rama: SHBA i tregoi me gisht se do të shpallen organizatë e dhunshme
27/06 06:54
Kosovë, kërkohet kalimi në Kuvend i ligjit të Sportit
27/06 06:53
Edicioni Informativ, 26 Qershor 2019, Ora 19:30
26/06 20:05
Opioidet më vdekjeprurësit në Europë
26/06 19:57
Provimet e maturës për 36.412 nxënës, në gjuhë ngelën 1893 maturantë
26/06 19:55
Në pritje të festës së maturës, paralajmërimet për të evituar alkoolin në timon
26/06 19:52
Qau para se të hynte në emision! Lei Kraja zbulon arsyen që e bëri të derdhte lot!
26/06 19:28
SHBA/ Fotoja shokuese, përsëritet ‘Alan Kurdi’
26/06 19:04
Lajme WEB – Ora 19:00 – 26 Qershor 2019
26/06 19:00
Merkel deklaron se mund të tërhiqet për kreun e BE
26/06 18:55
Pranon krimin i dyshuari kryesor, për vrasjen e politikanit Lübcke
26/06 18:19
Komisioni Hetimor/ Miratohet kërkesa që çon Presidentin drejt shkarkimit
26/06 16:28
Projekti i stadiumit të Kukësit gati për zbatim
26/06 16:24
Basha: Tërheqja e Këshillit të Europës, distancim nga 30 Qershori i paligjshëm i Ramës
26/06 16:23
Francë/ Vapa mbyll shkollat, temperaturat shkojnë në 40 gradë
26/06 16:21
Jorgo Dalaras do këndojë shqip, sonte koncerti në amfiteatrin e Tiranës
26/06 16:16
Edicioni Informativ, 26 Qershor 2019, Ora 15:00
26/06 16:14
Nga shkollat dhe kopshtet e reja, tek Teatri i ri i Kukullave dhe Kopshti Zoologjik, Veliaj prezanton projektet
26/06 16:01
Burrat të varur nga celularët/ Statistikat, lënë pas gratë me 10% në përdorimin e internetit
26/06 15:57