Lajme WEB – Ora 13:00 – 15 Mars 2019
15/03/2019 13:00

Një edicion i shkurtër informativ në faqen e internetit të Top Channel,me zhvillimet e deritanishme në vend, rajon, botë, sport e me gjerë. Për më tepër ndiqni videon:

Presidenti Meta “shigjeton” ndërkombëtarët: Vendi, në krizë
18/03 14:52
PS, Kongres për zgjedhjet. Gjiknuri ngarkohet për Reformën Zgjedhore
18/03 14:47
Zyrat e reja të kartave ID në Nj. 5, Veliaj: Zhdukëm radhët
18/03 14:41
Eksportet, në rënie. 24 mln euro më pak sesa një vit më parë
18/03 14:36
Edicioni Informativ, 18 Mars 2019, Ora 12:00
18/03 12:48
Arrestimet për fajde, familjarët akuzojnë ish-prefektin që denoncoi
18/03 12:44
I madh e i vogël në Bulqizë, të gjithë te stoqet e kromit
18/03 12:42
Mirditë, protestë kundër HEC-eve. Banorët: Nuk u konsultuan me ne
18/03 12:40
Wake Up/ “Kopraci” 93-vjeçar, më i moshuari në historinë e teatrit shqiptar
18/03 12:38
Wake Up/ Kapiteni i kombëtares së volejbollit Husaj fiton Kupën e Francës
18/03 12:34
“Motorët fluturues”, spektakël në Tiranë
18/03 12:18
Wake Up/ Prindërit skeptik për mësimin on-line në shkollat publike
18/03 12:12
Në shtëpinë tonë/ Të mirat e teknikës Moxa
18/03 11:41
Në shtëpinë tonë/ Mjeket: Ja cila është sasia e lejuar ditore e frutave
18/03 11:21
Në shtëpinë tonë/ Pluhuri shikakai, lufton rënien e flokëve dhe zbokthin
18/03 11:11
Banket me 2.000 të ftuar për 50-vjetorin e tregut francez
18/03 10:16
Kandidati për kreun e KE-së, Weber: Europa, e paplotë pa Ballkanin
18/03 10:01
Zelandë e Re, ndryshon ligji i armëve pas sulmeve në xhami
18/03 09:52
Parashikimi i Motit 18 Mars 2019
18/03 09:17
Temperaturat e larta, në Vlorë nis plazhi
17/03 21:20